LKS Jodła 92/93: Czas inauguracji

• autor: pietia1992, 2010-09-04 08:44

Już dziś o godzinie 11:00 po raz pierwszy na boisko wybiegną podopieczni Sławomira Michalskiego. Ich przeciwnikiem będzie Zawisza Sienno. Czerwono-zielonych czeka niezły sprawdzian formy. W tym meczu wynik nie bedzie sprawą pierwszorzędną. Ważne, aby wejść w mecz i dobrze się zaprezentować, a to powinno wystarczyć do wywalczenia pierwszych trzech punktów.

W nowym sezonie LKS Jodła Jedlnia gra w radomskiej lidze juniorów 92/93. Obok naszego teamu zagrają w niej formalnie mocne zespoły takie jak Zwolenianka Zwoleń, Polonia Iłża, Legion Głowaczów czy Gryf Policzna. Jako realny cel stawiany przed sezonem to zajęcie 5 miejsca z jak najlepszym dorobkiem punktowym oraz zaprezentowanie się na miarę możliwości w meczach z teoretycznie lepszymi drużynami.

Sezon będzię krótki, ponieważ trwa raptem dwa miesiące. Wiadomo, że juniorzy powalczą, a przy odrobinie szczęścia być może uda się przścignąc cel, co było by miłą niespodzianka.

Dziesiejszy rywal wydaje się, że prezentuje podobną formę do Jodły. Wszystko zweryfikuje boisko. Jak to w lidze juniorów bywa, o sile zespołów dowiadujemy się dopiero po dwóch/trzech kolejkach. Po nich można wskazać prawdziwych faworytów do walki o pierwsze miejsce. Miejmy nadzieję że w tej grupie znajdzie się także "jodełka".

LKS Jodła Jedlnia - Zawisza Sienno, sobota, godz. 11:00. Zapraszamy!