Marchewka i Witaszek zawodnikami Jodły

• autor: pietia1992, 2010-09-02 14:20

31 sierpnia zamknięte zostało okienko transferowe. W LKS Jodła Jedlnia pisaliśmy już o wzmocnieniach i osłabieniach zespołu. Mimo to od tamtego czasu akces do gry wyrażali Mateusz Witaszek z Zorzy Kowala oraz Kamil Marchewka. W dniu ostatecznym przed samym zamknięciem  Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej obaj zawodnicy zostali dokooptowani do i tak już szerokiej kadry zespołu.

Mateusz Witaszek grał w Jodle na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Po jego zakończeniu zawodnik cały czas zainteresowany był grą u boku Jana Juszczaka. Jednak wymagania finansowe jakie przedstawili działacze Zorzy Kowala był zbyt duże. Ważne, że w ostatecznym rozrachunku zarządy obydwu klubów doszły do porozumienia i Mateusz definitywnie zapisał się w szeregi czerwono-zielonej Jodły.

Kamil Marchewka jest wychowankiem LKS Jodła Jedlnia. Po wielomiesięcznej przerwie wrócił do zespołu. Jest to bardzo utalentowany piłkarz. Jego dodatkowym atutem jest młodość i świetne wyszkolenie techniczne. Swego czasu nazwano go jako nadzieję Jodły.

Obaj zawodnicy są wzmocnieniem zespołu. Kamil jest napastnikiem, natomiast Mateusz występuje jako środkowy pomocnik, a po stracie Konrada Jusiaka powinien zapełnić lukę w tej formacji.

Przybyli:
Grzegorz Krupa – powrót zza granicy
Adrian Borkowski – powrót zza granicy
Piotr Szlendak – powrót zza granicy
Paweł Gromski – Zorza Kowala, koniec wypożyczenia
Radosław Deja – Sokół Przytyk, koniec wypożyczenia
Mateusz Witaszek – Zorza Kowala
Kamil Marchewka – powrót po przerwie od gry

Odeszli:
Piotr Tomczyk – Iskry Gózd, wypożyczenie
Michał Marlecki – Iskry Gózd, wypożyczenie
Rafał Górski – Iskry Gózd, wypożyczenie