Herb

Aktualności

Trenerski dwugłos po meczu Jodła - Chomentów

• autor: pietia1992, 2010-09-02 13:55

Tuż po meczu LKS Jodła Jedlnia – KS Chomentów o chwilę rozmowy poprosiliśmy trenerów obydwu drużyny. Obaj bardzo chętnie wypowiedzieli się dla naszego portalu. Szkoleniowiec gości Paweł Piasek stwierdził, że gospodarze bardziej chcieli i stąd wynik. Natomiast Jan Juszczak wyraził zadowolenie z wyniku i drugiej połowy.

Paweł Piasek (trener KS Chomentów) - Trochę bardziej chcieliście jak my i stąd wynik. Nieszczęśliwie też zmiana dokonana bo Zawodnik który wszedł dostał w rękę którą miał przy sobie. Karnego nie powinno  być, ale sędzia zachował się inaczej i tyle. Walczymy dalej. z Kowalą postaramy się zrobić niespodziankę i wygrać przynajmniej 1:0.

Jan Juszczak (trener LKS Jodła Jedlnia) - Oczywiście z wyniku jak i z drugiej połowy jestem bardzo zadowolony. Pierwsza połowa była przez nas przespana. Nie do końca wykonywane były wszystkie założenia. Nie było ścisłego krycia, nie było wyjścia do piłki, bardziej było na stojąco niż na grająca. Natomiast w drugiej połowie poszliśmy do przodu i po strzelonym karnym uwierzyliśmy w to że możemy rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść i kolejnych pięć minuty pokazało że jest to możliwe. Do końca zdecydowanie przeważaliśmy. Myślę że przy straconym golu nie popisał nam się bramkarz i tu trzeba ostro pomyśleć co z  tym fantem zrobić.