Czwarte zwycięstwo Jodły

• autor: pietia1992, 2010-09-01 20:10

W niesamowitej ulewie, na grząskim boisku przyszło się dziś zmierzyć piłkarzom LKS Jodła Jedlnia i Klubu Sportowego Chomentów. Mimo kilkudniowych opadów murawa nadawała się do gry. Najgorzej mieli bramkarze ponieważ wciąż stali w niewielkich kałużach. Tak czy tak mecz był warty obejrzenia. Debiut marzenie zaliczył tymczasem Kamil Marchewka.

Kilkudniowe opady deszczu spowodowały, że większość spotkań w regionie radomskim zostało odwołanych. Na boisku w Kolonce gdzie swoje mecze rozgrywa LKS Jodła Jedlnia wnet nie był to widoczne. Jedynie niewielkie kałuże znajdowały się pod obiema bramkami.

LKS Jodła Jedlnia wystąpił w roli faworyta do zwycięstwa. Największe obawy o stratę punktów niósł za sobą stan murawy, aniżeli zespół z Chomentowa. W pierwszej części gry podopieczni Jana Juszczaka zaprezentowali się lepiej od gości. Mimo to przyjezdni zdobyli jedną bramkę, w dodatku po błędzie naszego goalkeppera, i do szatni schodzili w lepszych humorach. To był strzał, który mógł się podobać kibicom. Zawodnik KS-u huknął prawię z połowy boiska, karcąc w ten sposób ustawionego na szóstym metrze Mariusza Różańskiego. Po bramce, jak i przed jej strzeleniem Jodła kontrolowała spotkanie raz po raz szukając drogi do siatki. Swoich sił kolejno próbowali Lipka, Frączek czy Krupa, lecz piłka albo o centymetry mijała słupek, albo tak jak w przypadku „Lipy” świetnie spisał się bramkarz gospodarzy.

Po przerwie podopieczni Jana Juszczaka rywali zdeklasowali kompletnie. Od pierwszego gwizdka sędziego czerwono-zieloni ruszyli z „vervą” do ataku. Ciągłe strzały, ale znów brakowało tej jednej bramki, która spowodowała by otwarcie wyniku. Dopiero w 52 minucie spotkania po dotknięciu piłki ręką w polu karnym sędzia odgwizdał rzut karny. Jego wykonawca Radosław Deja, podszedł do piłki, uderzył i mieliśmy remis. Na kolejne gole nie trzeba było długo czekać. Pierw w 57 minucie pierwszy strzał obronił bramkarz, dobijał Krupa, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce i trafiła pod nogi Marchewki a ten dokonał już formalności. 60-dziesiąt sekund później do głosu ponownie doszedł Marchewka. Po klepce Rajchel –Lipka - Rajchel ten ostatni wyłożył piłkę Kamilowi, ten strzałem w długi róg bramki strzelił ostatniego jak się później okazało gola.

LKS Jodła Jedlnia – KS Chomentów 3:1 (0:1)
Bramki: Deja (52’ r. karny), Marchewka (57’, 58’)
Skład: Różański – Szmit, Osiński, Rajchel, Deja D., Gregorczyk  M. (26’ Marchewka),  Gromski, Lipka (80’ Borkowski), Deja R., Frączek, Krupa (70’ Sobieraj)

Tymczasem, już teraz zapraszamy do obejrzenia rzutu karnego wykonywanego przez Radosława Deję. Swoje opinię wyrazili również trenerzy obydwu drużyn, więc trenerski dwugłos powinien obejść się echem. Również w obiektywie naszego aparatu świetnie pozowali piłkarze obydwu drużyn. To wszystko i jeszcze więcej przygotował dla państwa portal JodłaJedlnia.futbolowo.pl, portal przyjazny Tobie i twoim bliskim…!