Karuzela transferowa dobiega końca

• autor: pietia1992, 2010-08-13 12:50

Okienko transferowe zamknięte zostanie z dniem 31 sierpnia. W Jodle do rewolucji kadrowej już raczej nie powinno dojść. W zespole można zauważyć powracających piłkarzy, ale również gołym okiem widać ubytki. Na podsumowanie szału rynkowego czekali wszyscy, dlatego przygotowaliśmy dla państwa specjalny raport.

W rozpoczynającej się w ten weekend rundzie jesiennej w szeregach Jodły zabraknie kilku graczy. Na półroczne wypożyczenie do Iskry Gózd przechodzą Rafał Górski, Michał Marlecki oraz Piotr Tomczyk. Żegnamy się również z Danielem Fijołem, z którego usług zrezygnował klub.

Za to ponownie czerwono-zielone barwy włożą Grzegorz Krupa, Adrian Borkowski oraz Piotr Szlendak. Po rozbracie z futbolem spowodowanej pracą za granicą, żaden z nich nie od uczył się grać w piłkę i mogą być to poważne wzmocnienia kadry. Z wypożyczenia wracają natomiast Radosław Deja (Sokół Przytyk) oraz Paweł Gromski (Zorza Kowala).

Nadal nierozstrzygnięta jest sprawa Matusza Witaszka. Szkoda było by stracić takiego gracza jak on, tym bardziej, że sam zawodnik chce grać w LKS-ie. Również wielką niewiadomą jest związanie się z drużyną Tomasza Woszczyka, który wczoraj pojawił się dopiero po raz drugi w całym okresie przygotowawczym na sesji treningowej.

Prawdopodobnie z łękotką problem ma Konrad Jusiak. Jeśli diagnoza się potwierdzi szkoleniowiec jodełki będzie miał spory ból głowy z załataniem dziury w środku pomocy.

Przybyli:
Grzegorz Krupa – powrót zza granicy
Adrian Borkowski – powrót zza granicy
Piotr Szlendak – powrót zza granicy
Paweł Gromski – Zorza Kowala, koniec wypożyczenia
Radosław Deja – Sokół Przytyk, koniec wypożyczenia
Mateusz Witaszek (?) – Zorza Kowala

Odeszli:
Piotr Tomczyk – Iskry Gózd, wypożyczenie
Michał Marlecki – Iskry Gózd, wypożyczenie
Rafał Górski – Iskry Gózd, wypożyczenie
Daniel Fijoł – LKS Jedlińsk, koniec wypożyczenia
Konrad Jusiak (?) – kontuzja
Mateusz Witaszek (?) – Zorza Kowala, koniec wypożyczenia

Kadra LKS Jodła Jedlnia:
Bramkarze: Różański Mariusz, Jagiełło Piotr
Obrońcy: Gregorczyk Bartłomiej, Gromski Paweł, Osiński Jarosław, Szmit Piotr, Borkowski Adrian, Szlendak Piotr, Deja Daniel,
Pomocnik: Zawadzki Artur, Gregorczyk Michał, Jusiak Konrad, Lipka Sebastian, Rajchel Mateusz, Witaszek Mateusz, Michalski Łukasz, Deja Radosław,
Napastnicy: Fraczek Bartłomiej, Sobieraj Piotr, Piotrowski Piotr, Krupa Grzegorz

autor: ~Dzozeffo 2010-08-13 17:49:03

avatar Diagnoza sie potwierdzila. Przynajmniej poltora miesiaca przerwy.

autor: ~anonim 2010-08-16 10:00:29

avatar słabo że Jusiaka nie ma. Pozdrowienia dla Fijoła