Czas na poważny sprawdzian

• autor: pietia1992, 2010-08-06 16:04

Po serii gier kontrolnych wydawać się może, że LKS Jodła Jedlnia jest w formie na ligę. Spośród pięciu rozegranych sparingów podopieczni Jana Juszczaka wygrali aż cztery z nich, nie ponosząc przy tym żadnej porażki. Dopiero niedzielne pucharowe spotkanie z Prochem Pionki wydaje się być najważniejszym sprawdzianem aktualnej dyspozycji zespołu.

Po pierwszym tygodniu przygotowań przyszedł czas na sprawdzian. Rywalem czerwono-zielonych były rezerwy KS Janików Kozienice. Po wakacyjnej przerwie było widać rozbrat z piłką w szeregach Jodły. Mecz rozegrany w Janikowie zakończył się wynikiem 3:3.

Kolejnym rywalem „jodełki” była Gracja Tczów zespół, który o włos przegrał rywalizację o ligę okręgową wbrew pozorom zaprezentował słabo jakościowo jak i ilościowo futbol. To podopieczni Jana Juszczaka byli stroną przeważającą aplikując gospodarzom aż siedem bramek tracąc tylko jedną.

Po tym spotkaniu przyszedł czas na kolejne. Najpierw z Jedenastką Jastrzębia, potem z Beniaminkiem Radom, a na zakończenie z Iskrą Gózd.

Statystyki mówią wiele, a te cieszą niezmiernie. Po pięciu spotkaniach bilans bramek wygląda imponująco (26-9).  Do tej pory Jodła traciła niewiele goli, ale za to również mało strzelała. Mamy nadzieje, że się to zmieni.

Najlepszym tego sprawdzianem będzie niedzielny mecz z Prochem Pionki. Przedstawiciel „okręgówki” to solidny przeciwnik, a okazje do gry z lepszymi zespołami trzeba wykorzystywać jak najlepiej. Dlatego dyspozycja Jodły w tym pojedynku da nam możliwość realnego postawienia przed drużyną celu na najbliższy sezon. Więc serdecznie zapraszamy na mecz, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00 na stadionie w Kolonce. Bilet wstępu 3 złote.

Wyniki meczy sparingowych:

KS II Janików Kozienice - LKS Jodła 3:3
Gracja Tczów - LKS Jodła 1:7
Jedenastka Jastrzębia - LKS Jodła 2:6
Beniaminek Radom - LKS Jodła 0:3
Iskra Gózd - LKS Jodła 3:7

autor: ~aaa 2010-08-07 17:35:03

avatar a po mieście jedlnia to na ogłoszeniach pisze 5 zł bilet :/

autor: pietia1992 2010-08-07 18:06:32

Profil pietia1992 w Futbolowo To weźcie po "piątce"... już sam w końcu nie wiem, miało być 3 ;/