Zwycięstwo z Iskrą

• autor: Radoslav, 2010-08-01 23:29

W kolejnym sparingowym meczu drużyna prowadzona przez Jana Juszczaka wygrała na wyjeździe z Iskrą Janów. Do Jodełki powrócili będący ostatnio na wypoczynku Jarosław Osiński oraz Adrian Borkowski, a w drużynie gospodarzy zagrali byli piłkarze zielono-czerwonych: Rafał Górski, Michał Marlecki, Arek Miecznikowski, Piotr Tomczyk, Daniel Lutek.

Pierwsza odsłona spotkania była wyrównana i zakończyła się remisem. Gospodarze jako pierwsi umieścili piłkę w siatce bramki strzeżonej przez Mariusza Różańskiego. Dwa kolejne trafienia zapisał na swoim koncie Jarosław Osiński i drużyna Jodły wyszła na prowadzenie, ale nie trwało to długo gdyż gospodarze wyrównali. Tuż przed przerwą obie ekipy zdobyły jeszcze po jednym trafieniu. Dla Jodły z rzutu wolnego bramkę zdobył Daniel Deja, a chwilę później wyrównał Rafał Górski bo błędzie naszego goalkeepera.

Przed przystąpieniem obu ekip do drugiej połowy trenerzy dokonali kilku zmian, na bramce Jodły stanął Piotr Jagiełło, który już do końca spotkania zachował czyste konto. Nasi piłkarze zaaplikowali przeciwnikowi cztery zdobyte bramki w drugiej połowie.

Iskra Gózd  -  LKS Jodła Jedlnia Letnisko:   3:7   (3:3)

Osiński 2, D.Deja, Lipka 2, Zawadzki, Gromski

Skład Jodły: Różański, Jagiełło - Gromski, Szmit, Borkowski, D.Deja, Michalski,  B.Gregorczyk, M.Gregorczyk, Rajchel, Witaszek, Piotrowski, Lipka, Osiński, Zawadzki, Sobieraj, R.Deja.

autor: ~anonim 2010-08-02 09:27:33

avatar Jagiełło jesteś zajebisty