Przegrana z Centrum

• autor: pietia1992, 2010-03-03 10:21
Osiemnaście zdobytych oraz zero straconych bramek to bilans z dwóch ostatnich pojedynków kontrolnych ekipy Centrum, która w niedzielne po południe zmierzyła się z podopiecznymi Jana Juszczaka, którzy również musieli uznać ich dominację.
Wczoraj wyższość radomskiego teamu musiała uznać Jodła Jedlnia. Centrum do przerwy powinno wygrywać różnicą kilku bramek, jednak golkipera gości dwa razy uratował słupek, przy innej sytuacji obrońca wybił piłkę z linii bramkowej. Jedyne trafienie w pierwszej połowie padło w 44 minucie, autorstwa Grzegorza Trylińskiego. W drugiej część spotkania trzy trafienia uzyskał Konrad Chodyra oraz po jednym Krzysztof Przydatek i Karol Kwiecień.

Kolejny sprawdzian naszej drużyny odbędzie się w czwartek o 20.30 na Mosirze, przeciwnikiem będzie lider klasy okręgowej Polonia Iłża.

CENTRUM MAX-MED RADOM – LKS JODŁA JEDLNIA 6:0 (1:0)

Bramki: Tryliński, Chodyra 3, Przydatek, Kwiecień

Centrum: Gospodarczyk, Suszyński (70’ Radzimowski), Sawicki (65’ Perek), Gaworski (46’ K.Koszałka), M.Koszałka (46’ D.Drabik), Zarębski (55’ Senderowski), Krzosek (55’ Okoński), Tryliński (55’ Kwiecień), Grylak (60’ Ziętek), Szewczyk (46’ Chodyra), Paliwoda (46’ Przydatek).

źródło: centrum-radom.net