Radomiak za silny

• autor: pietia1992, 2010-02-20 18:30

Niestety, podopieczni Jana Juszczaka nie byli dziś w stanie pokonać juniorów starszych Radomiaka Radom. Mecz odbywał się w dość trudnych warunkach. Boisko było nasiąknięte wodą, a w niektórych miejscach gołym okiem było widać kałuże.

Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie, po której podopieczni Arkadiusza Grzyba prowadzili 2:0. Ciekawostką jest, że dwie bramki dla zielonych zdobył wychowanek ‘jodełki’ Marcin Cierzuch. Mecz nie stał na wysokim poziomie, a gra prowadzona była pod dyktando  młodych futbolistów z Radomia. Z nowych zawodników, którzy przymierzani są do gry w czerwono-zielonych wystąpili dziś Piotr Tomczyk, Piotr Sobieraj oraz Jarosław Maciejewski. Zabrakło natomiast Roberta Markowskiego oraz kontuzjowanych Bartłomieja Frączka, Jarosława Osińskiego i czekającego na poniedziałkową wizytę u specjalisty Kacpra Stachowicza. Ponadto zagrali juniorzy Mateusza Wasiak i Mateusz Chołuj. W dzisiejszym meczu nie wystąpili bracia Radosław i Daniel Deja, którzy i tak na wiosnę zagrają w Jodle, oraz Paweł Gromski.

autor: pilkarz20 2010-02-20 21:47:42

Profil pilkarz20 w Futbolowo nie było tak źle chłopaki, patrząc na nasz skład w tym meczu nie można było oczekiwać cudów, gdyby nie dwa błędy naszego ulubieńca kunia wynik byłby bardziej korzystny. ten mecz jak i poprzedni pokazał że brak kilku zawodników uniemożliwia rywalizowanie z silnym przeciwnikiem, z szacunkiem dla młodych ale jeszcze trochę wam brakuje.

autor: roza94 2010-02-23 20:06:30

Profil roza94 w Futbolowo Jodła będzie mistrzem Polski!!!