Jodła podejmuje Radomiaka

• autor: pietia1992, 2010-02-20 09:58

Podopieczni Arkadiusza Grzyb i Radomiak, brzmi dobrze, robi wrażenie, ale to nie pierwszy zespół, a drużyna juniorów starszych, występująca na co dzień w Mazowieckiej Lidze Juniorów, będzie dziś przeciwnikiem LKS Jodła Jedlnia. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na sztucznym boisku przy ul. Rapackiego w Radomiu.

Będzie to trzeci mecz kontrolny podopiecznych Jana Juszczaka w okresie przygotowawczym. Mimo wielu spekulacji w „jodełce” najprawdopodobniej nie zobaczymy tylko Arkadiusza Miecznikowskiego, który przejdzie do Zorzy Kowala. Bracia Radosław i Daniel Deja definitywnie zostają już w Jodle, a dziś dowiemy się czy z zespołem pożegna się Paweł Gromski.

W dzisiejszym sparingu ponadto wystąpi Jarosław Maciejewski, Robert Markowski oraz Piotr Sobieraj. Nie powinno zabraknąć również Piotra Tomczyka, który dotrze na miejsce z opóźnieniem.  Nie zagra dziś Kacper Stachowicz, który oczekuje na wizytę u specjalisty, który stwierdzi czy może nadal grać w czerwono-zielonych barwach. Nie wiadomo, czy będzie Mateusz Rajchel, Daniel Lutek, Sebastian Lipka oraz Bartłomiej Frączek, który jest lekko kontuzjowany. Po za tymi zawodnikami powinni być raczej wszyscy. My z tego miejsca zapraszamy na mecz z juniorami Radomiak kibiców ‘jodełki’.