LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

Jodła podejmuje Radomiaka

  • autor: pietia1992, 2010-02-20 09:58

Podopieczni Arkadiusza Grzyb i Radomiak, brzmi dobrze, robi wrażenie, ale to nie pierwszy zespół, a drużyna juniorów starszych, występująca na co dzień w Mazowieckiej Lidze Juniorów, będzie dziś przeciwnikiem LKS Jodła Jedlnia. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na sztucznym boisku przy ul. Rapackiego w Radomiu.

Będzie to trzeci mecz kontrolny podopiecznych Jana Juszczaka w okresie przygotowawczym. Mimo wielu spekulacji w „jodełce” najprawdopodobniej nie zobaczymy tylko Arkadiusza Miecznikowskiego, który przejdzie do Zorzy Kowala. Bracia Radosław i Daniel Deja definitywnie zostają już w Jodle, a dziś dowiemy się czy z zespołem pożegna się Paweł Gromski.

W dzisiejszym sparingu ponadto wystąpi Jarosław Maciejewski, Robert Markowski oraz Piotr Sobieraj. Nie powinno zabraknąć również Piotra Tomczyka, który dotrze na miejsce z opóźnieniem.  Nie zagra dziś Kacper Stachowicz, który oczekuje na wizytę u specjalisty, który stwierdzi czy może nadal grać w czerwono-zielonych barwach. Nie wiadomo, czy będzie Mateusz Rajchel, Daniel Lutek, Sebastian Lipka oraz Bartłomiej Frączek, który jest lekko kontuzjowany. Po za tymi zawodnikami powinni być raczej wszyscy. My z tego miejsca zapraszamy na mecz z juniorami Radomiak kibiców ‘jodełki’.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [275]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie