Idą w zaparte...

• autor: pietia1992, 2010-02-19 15:55

Jak każdy poprzedni, tak i ten tydzień przygotowań, zostanie zakończony meczem kontrolnym, a kto wie może nawet dwoma. Pewne już jest, że Jodła zmierzy się w sobotę o godzinie 15:00 na sztucznym boisku przy ul. Rapackiego w Radomiu z juniorami starszymi Radomiaka Radom. To spotkanie odbędzie się godzinę po meczu pierwszej drużyny Radomiaka Radom z Legią Warszawa (młoda ekstraklasa). Natomiast w niedziele o godzinie 9:00, podopieczni Jana Juszczaka zmierzę się z SP Beniaminek Radom z rocznika 1994

W kończącym się tygodniu piłkarze Jodełki mieli zaplanowane dwie jednostki treningowe. Na pierwszej z nich, zawodnicy głownie biegali w terenie i rozciągali. Na piątek trener zaplanował, jednak nie sesję biegową, a zajęcia na siłowni.

Z drużyną trenuje Robert Markowski. Futbolista znany kibicom czerwono-zielonych. Ostatnio fanatycy mogli oglądać go w akcji w sezonie 2006/2007, czyli dość dawno. Robert jest nominalnym prawym obrońcą. Czy tak długiej przerwie od gry wywalczy sobie miejsce w pierwszej 11-nastce Jana Juszczaka? Oficjalnie dowiemy się w meczu otwierającym rundę wiosenną. Nie oficjalnie w grach sparingowych, kończących okres przygotowawczy. Nie wiadomo, co do Piotra Sobieraja, czy będzie chciał on reprezentować barwy dumy Jedlni. Również junior Daniel Lutek, do tej pory pokazał się tylko na sparingu jednak na treningu nie trudno było zauważyć, że najzwyczajniej w świecie go nie ma. Choć nie przekreśla to jeszcze jego szans, to wskazuje, że są coraz mniejsze. Do startu rundy pozostał miesiąc i jeśli Daniel nie weźmie się za siebie, może nie znaleźć się w szerokiej kadrze zespołu. Na włosku wisi kariera młodego stopera Kacpra Stachowicza, który ma problemy z cieśnieniem, co może spowodować, że już nigdy nie zobaczymy go na boisku. Co do jego osoby sprawa, najprawdopodobniej rozegra się w przyszłym tygodniu, po wizycie u specjalisty. Z zespołem cały czas, od początku okresu jest Piotr Tomczyk, który raczej znajdzie się w kadrze na rundę wiosenną.

Dziś zostaną podjęte decyzje personalne co do Pawła Gromskiego, braci Radosława i Daniela Deji oraz zawodnika, który mimo wszystko opuści nasz zespół Arkadiusza Miecznikowskiego. Co z trzema pozostałymi, powinniśmy dowiedzieć się już dzisiaj.

autor: piko1992 2010-02-19 23:02:55

Profil piko1992 w Futbolowo I tak JODŁA będzie mistrzem Polski