Pomóż zgarnąć nagrodę!!!

• autor: pietia1992, 2010-02-15 19:23

Zależy Ci na losie naszego klubu? Jesteś jego zawodnikiem, członkiem, sympatykiem i chcesz pomóc drużynie w zgarnięciu nagrody od firmy Neosport? Teraz masz na to bardzo dużą szansę. Wystarczy, że oddasz głos na LKS Jodła Jedlnia, w II edycji konkursu 'Drużyna Neosport'. Konkurs już się rozpoczął

Celem II edycji konkursu 'Drużyna Neosport', jest udzielenie wsparcia dla naszego klubu. W tej chwili to jedyny taki konkurs dedykowany dla klubów piłkarskich!

II edycja konkursu kibicowskiego 'Drużyna Neosport.pl', polega na głosowaniu na swoją ulubioną drużynę. Zabawa jest całkowicie bezpłatna i po raz kolejny została zorganizowana z myślą o kibicach i zespołach, na co dzień występujących w rozgrywkach od 3 ligi aż po C-klasę.

Każdy zespół biorący udział w rywalizacji będzie miał rzeczywistą szansę na zgarnięcie nagrody głównej. Organizatorzy postarali się, aby zespoły z niższych klas piłkarskich (A, B i C klasa) miało łatwiejszą drogę do zdobycia nagrody. Różnica między klubem 3 ligi, a klasy „A” „B” czy „C” jest taka, że zespół występujący na wyższym poziomie ma większą rzeszę kibiców.

LKS Jodła Jedlnia trafi w ten sposób do 2. Liga Neosport.pl, która przeznaczona jest dla drużyn występujących w A, B i C klasie oraz zespołów reprezentujących inne rozgrywki piłkarskie, czyli na przykład drużyn halowych.

Warto wspomnieć, co nieco o nagrodach, które zostały przygotowane dla najlepszych ekip. Rywalizacja będzie się toczyć o dwie nagrody główne. Zarówno w rozgrywkach 1 Ligi Neosport.pl jak i 2. Ligi Neosport.pl nagrodą główną będą komplety 16 strojów piłkarskich (koszulka + spodenki + getry)!

Oprócz tego przygotowane są zestawy piłek dla drużyn, które znajdą się na podium, 2. miejsce- pięć piłek, 3. miejsce- trzy piłki. Mało tego! Futbolówki czekają również na pozostałe zespoły, które zajmą miejsce w pierwszej '10' w poszczególnych rozgrywkach! W sumie rozdamy przynajmniej 20 atrakcyjnych zestawów nagród marki Zina, Regio, Nike, Adidas lub Puma. Ale to jeszcze nie wszystko! Wśród wszystkich osób, które wezmą udział w głosowaniu rozdamy 1000 bonów (słownie: tysiąc bonów!) o wartości 20 zł do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie! Pula nagród wyniesie bagatela...blisko 30 tysięcy złotych, także jest, o co walczyć!!!

Start konkursu został przewidziany na 15 luty 2010r. Następnie przez około miesiąc zespoły będą rywalizowały w eliminacjach o udział w fazie finałowej.

Jak głosować?

Aby zagłosować na LKS Jodła Jedlnia należy zarejestrować się na stronie www.neosport.pl, następnie się zalogować i przejść w zakładkę http://www.neosport.pl/Druzyna-neosport-pl-druga-edycja-cinfo-pol-183.html i zagłosować!! Życzymy miłej zabawy

Ciebie to nic nie kosztuje, a może skorzystać twój ulubiony zespół!!! Dziękujemy za oddanie głosu. Zarząd LKS Jodła Jedlnia

Jak wpisać ?