Ekipa się wykrusza

• autor: pietia1992, 2010-02-11 17:27

Nie milknie echo, po tym jak z zespołem lidera klasy „A” grupy II odeszli Tomasz Chołuj, Darek Nowak, Mariusz Siudek oraz trener Bogdan Szcześniak, dzięki któremu RuszCovia po rundzie jesiennej zajmuje wysokie miejsce w tabeli.

Drużyna, która jest niespodziewanym liderem Klasy „A” po półmetku rozgrywek, nie wzmacnia się a wręcz osłabia. Na miejsce Bogdana Szcześniaka znalazł się już następca. Jest nim Andrzej Świerczyński. Człowiek, mający spore doświadczenie w tym fachu. Przedtem Trenował m. in. Oskara Przysucha czy Orła Gielniów. Co do zawodników jest trochę gorzej. Nie jest łatwo znaleźć kogoś na ich miejsce, zwłaszcza na poziomie „A” klasy, gdzie gra się dla przyjemności, nie dla pieniędzy. Kibice z Borkowic mimo wszystko nadal wierzą w swoich pupili i w awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ale czy na marzeniach się skończy? O tym dowiemy się najpóźniej 20 czerwca, po ostatniej kolejce ligowej sezonu 2009/2010.

źródło: własne/gksruszcovia.futbolowo.pl

autor: gks1994 2010-02-11 21:54:06

Profil gks1994 w Futbolowo Jakie osłabienie? W Ruszkowicach się cieszą staruchy odeszli, a i tak nic wielkiego nie grali. Wreszcie do głosu dojdą piłkarze, którzy trenują i przerastają ich umiejętnościami.