Zapraszamy juniorów

• autor: pietia1992, 2010-02-08 22:48
Od pokoleń, w jednym z najstarszych klubów regionu radomskiego oprócz drużyny seniorów jest młody zespół juniorów starszych. Przykładem na to, że zaplecze w postaci młodych ekip jest potrzebne, widzimy gołym okiem. To właśnie w nich ogrywali się zawodnicy stanowiący teraz o sile Jodły w seniorskiej piłce.

Od czasów byłego już trenera Zdzisława Nowoświatłowskiego, który zdecydował się stopniowo wprowadzać juniorów do szerokiej kadry pierwszego zespołu, w najstarszym i jedynym roczniku dumy Jedlni nie dzieje się za dobrze. Wyniki sportowe są dalekie od ideału, choć w drużynie grają zawodnicy, którzy w przyszłości mogą prezentować odpowiednio wysoki poziom.

Wzorem młodych adeptów piłki nożnej, mogą być Frączek Bartłomiej, który swego czasu przebywał na testach w Zwoleniance Zwoleń, czy Radosław Deja, którym interesuje się mający za sobą występy w V lidze Sokół Przytyk, oraz Paweł Gromski, którego do swojej drużyny przymierza trener Zorzy Kowala. Również świetnym przykładem jest osoba niegrającego już Łukasza Lipki, który był bliski gry w Radomskiej Broni

Treningi:

Z racji na częste pytania o treningi, apelujemy do wszystkich juniorów, o przychodzenie na treningi drużyny seniorów prowadzone przez trenera Jana Juszczaka. Odbywają się one we wtorki i czwartki w PG Jedlnia o godzinie 18:00 (strój na halę i dwór) oraz w sobotę w hali SP Beniaminek w Radomiu (hala) o 10:30. W przypadku uformowania się stałej kadry treningowej minimum 10 osób, juniorzy będę mieć treningi oddzielnie przynajmniej raz w tygodniu. Tymczasem prosimy zrozumieć trener Sławomira Michalskiego, który jak każdy wie pochodzi z Pionek i nie opłaca mu się przyjechać na wycieczkę do Jedlni, aby zobaczyć 3 lub 4 osoby na treningu. A jak udowodnili inni juniorzy Ci co reprezentowali już barwy Jodły, czy też Ci, co starają się o angaż na treningi seniorów można przychodzić. Z kadry juniorów u boku Jana Juszczaka trenuje, Jagiełło Piotr, Stachowicz Kacper, Chołuj Mateusz, Tomczyk Piotr, Wasiak Mateusz oraz kilku innych juniorów, więc serdecznie zapraszamy.

autor: Futbol666 2010-02-10 17:03:10

Profil Futbol666 w Futbolowo

Z całym szacunkiem dla p. Sławka, ale od czego jest trener juniorów?? To nie do trenera należy budowanie i "zdobywanie" nowych zawodników tak, aby ekipa liczyła chociaż te 15 osob?? W takiej lidze, na takim poziomie niech nie oczekuje, że przyjedzie na trening  a bedzie na niego czekalo 20 zawodnikoów. To nie jest klub 1-ligowy gdzie można sobie przyjąć takie założenia. Tutaj nabór, selekcja i szkolenie należec powinny własnie do trenera...czego niestety nie widać. A był czas (dość w niedalekiej przeszłości) kiedy JODŁA nie musiała wstydzic sie wyników juniorów ani frekwencji zarówno na meczach jak i treningach...Szkoda, że Klub nie jest w stanie zapewnic dla miejscowej ludności chociażby pociechy z gry najmłodszych mieszkancow naszej miejscowosci...Widać bedzie powtorka z rozrywki..wyniki 11:0 znowu wrócą do łask,ale Zarząd Klubu widać daje na to przyzwolenie nie robiąc nic w celu poprawy tego stanu. Nie ma w końcu czego się wstydzic..................

autor: mati2511 2010-02-10 21:23:12

Profil mati2511 w Futbolowo Sory 11:1  jak juz

autor: piko1992 2010-02-10 22:26:23

Profil piko1992 w Futbolowo Ciekawe z kim ma człowiek grać w  juniorach... nie trenują a chcą wyników śmieszne to jest dla mnie chociaż gram w tym klubie i chce żeby było inaczej! więc nie ma co się dziwić że przegrywamy 11:1 jeżeli na treningu jest 4-5 twarzy , więc bierzemy się do pracy chłopacy i pokażmy że umiemy grac w piłkę :)

autor: pilkarz20 2010-02-11 12:42:12

Profil pilkarz20 w Futbolowo Za naszych czasów (tj. kiedy drużyna juniorów walczyła o czub tabeli) na treningach pojawiało się średnio 15-20 osób i trener nie prowadził żadnego naboru. Sami namawialiśmy kolegów do gry (oczywiście tych co mieli choć trochę pojęcia o kopaniu piłki) i nigdy nie było problemu z zestawieniem szesnastki meczowej. Więc nie miejcie pretensji do zarządu i do trenera, tylko sami namówcie kolegów z klasy czy szkoły do przyjścia na trening. Waszym problemem jest to, że wy wolicie grać całymi dniami na kompie i co niektórzy spuszczać się na monitor niż pobiegać około godziny na treningu. Na tym szczeblu rozgrywek gracie dla siebie i musicie czerpać z tego radość. Chyba nie jest miło schodzić z boiska z wynikiem 1:11?

autor: wesolykostek 2010-02-11 14:01:57

Profil wesolykostek w Futbolowo

Komentarz usunięty na prośbę użytkownika
Powód: < /STRONG>obraza jego godności

autor: piko1992 2010-02-11 22:14:49

Profil piko1992 w Futbolowo Komentarz usunięty
Powód:
wulgarne słownictwo

autor: pietia1992 2010-02-12 11:15:23

Profil pietia1992 w Futbolowo według mnie jest teraz delikatna porażka :) mogę powiedzieć tylko tyle, juniorzy treningów nie mają bo nie ma ich komu robić, a że są treningi seniorów, juniorzy też mogą w nich uczestniczyć, przygotowanie do sezonu jest ważne,a z seniorami przygotujecie się dobrze, a z juniorami wcale, bo nigdy się nie zbierzecie. Ci co chcą zapraszam na seniorów wtorek 18 czwartek 18 ewentualnie soboty i niedziele, a co do weekendów wszystko będzie pisało

autor: urarara 2010-02-12 11:46:39

Profil urarara w Futbolowo jagiello czemu cie nie ma na treningach? Napisales wypracowanie o sobie ze cala liga wygrana przez ciebie ze jestes najlepszy i ze powinienes grac w seniorach w pierwszym skladzie a na treningu cie nie widac. No a kiedy opiszecie te transfery do seniorow?

autor: pietia1992 2010-02-12 17:55:10

Profil pietia1992 w Futbolowo O transferach napisałem w komentarzu, żadnych jeszcze nie było więc  nie mam co pisać he he xD a po za tym nie wiem czy będę wogóle w juniorach grał,a co mówić o seniorach po zatym  nic nie pisałem o tym że będę bronił w seniorach, żal