Zimowe granie na poziomie...

• autor: pietia1992, 2010-02-04 13:56
Każdy kibic niezmiernie cieszy się, jak wie, co dzieje się w jego ukochanej drużynie. W okresie przygotowań, najbardziej interesujące jest gdzie i kiedy odbywają się gry kontrolne. Szkoleniowiec Jan Juszczak na „zimowe granie” zaplanował sześć spotkań towarzyskich.

Jak zapewne wiecie czerwono-zieloni rozegrali już jeden mecz. W Radomiu na boisku przy ul. Rapackiego pokonali Klub Sportowy Petrus 4: 2, po dwóch bramkach Rafała Górskiego oraz Piotr Tomczyka. Zbliżający się weekend będzie wolnym od gry w piłkę na świeżym powietrzu. Trener Ludowego Klubu Sportowego postarał się o mocnych przeciwników dla swoich podopiecznych. Po Petrusie, Jodle przyjdzie zmierzyć się z Orlikiem ’91 Radom, Radomiakiem ’91 Radom, Zorzą Kowala, Centrum Radom oraz WinDoor Betą Radom. Wszystkie te spotkania odbędą się na sztucznym boisku przy ul. Rapackiego w Radomiu. O dokładnych terminach meczy będzie informować na bieżąco.

Piotr Jagiełło (pietia1992)