Trenują, aż miło

• autor: pietia1992, 2010-02-03 15:41

Mimo początkowych trudności z udostępnieniem hali gimnastycznej, a choćby nawet szatni umożliwiającej przebranie się zawodnikom i wyruszenie w teren, w klubie dzieje się coraz lepiej. Podopieczni Jana Juszczak, w trwającym tygodniu przygotowań zaplanowane mieli cztery sekcje treningowe. We wtorkowe i czwartkowe popołudnie, oraz w sobotę i niedzielę rano.

We wtorek wszyscy spotkali się w hali Publicznego Gimnazjum w Jedlni Letnisko. Po niemalże półgodzinnej solidnie dającej w kość rozgrzewce, piłkarze podzieleni na cztery teamy, rozegrali mini turniej każdy z każdym. Oczywiście wynik nie był tu najważniejszy, a gra szkoleniowa, która jak widzimy rok rocznie świetnie wpływa na organizację gry na boisku.

Kolejny trening odbędzie się już w czwartek tj. 5 luty 2010 o godzinie 18:00. Na ten dzień zaplanowana jest sesja biegowa. Zawodnicy będą mieli umożliwione przebranie się w ciepłej szatni. Za prośbą trenera Jana Juszczaka namawiamy wszystkich do zabrania ciepłych dresów i czapek, aby nie zakończyło się jakimiś nie przyjemnymi zachorowaniami, czego nikt by oczywiście nie chciał i nikt nikomu nie życzy.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, szkoleniowiec czerwono-zielonych zaplanował cztery sekcje. Ostatnie dwie to tylko i wyłącznie hala. W sobotę futboliści „jodełki” spotkają się w hali Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Radom o godzinie 10:30, a na niedzielę przeniosą się do Jedlni, gdzie przed południem w hali Publicznego Gimnazjum w Jedlni Letnisko odbędą ostatnią zaplanowaną na ten tydzień sekcję treningową, która zaplanowana jest na godzinę 10:30 – tak żeby każdy zdążył na ciepły obiadek do domu – oznajmił trener zespół.