Herb

Aktualności

Wygrana na początek…

• autor: pietia1992, 2010-01-31 17:39

Choć przygotowania do sezonu nie trwają tak jak wyobrażaliby sobie zarówno zawodnicy jak i trener, gry kontrolne trzeba zacząć. Dzisiejszym, a zarazem pierwszym sparingpartnerem był Klub Sportowy Petrus Radom. Jedną z bramek jakie dzisiaj padły zdobył Piotr Piotrowski, pokonując pod koniec meczu Piotra Jagiełło.

Mecz jak na ten okres przygotowań nie stał na wysokim poziomie, aczkolwiek gra momentami mogła się podobać. Spotkanie rozpoczęło się sensacyjnie. Gospodarze już w pierwszych minutach, wykorzystali błąd naszej defensywy. Piłkarze Petrusa mogli cieszyć się chwilą, która trwała niemal, że do końca pierwszej połowy. Później do głosu  doszła nasza ofensywa z Rafałem Górski na czele, który strzałem w długi róg bramki pokonał goalkeppera radomian. W pierwszej części gry, dobrze spisał się Różański Mariusz, pewnie broniąc 11-nastkę. Druga połowa lepiej rozpoczęła się dla podopiecznych Jana Juszczaka. Ponownie piłkę do siatki skierował Rafał Górski. Ten gol był ozdobą dzisiejszego pojedynku. Następne bramki, były tylko kwestią czasu. Gdy na polu gry pojawił się młody, 17-letni obiecujący zawodnik czerwono-zielonych, niewielka przewaga „jodełki” została szybko udokumentowana. Piotr Tomczyk, tak samo jak słynny „fafał” dwa razy pokonał bramkarza Petrusa. Jednak wynik nie został jeszcze ustalony. Na kilka minut przed końcem spotkania Piotra Jagiełło, pokonał napastnik gospodarzy Piotr Piotrowski. Oprócz stałych graczy, w dzisiejszym pojedynku szkoleniowcowi swoje umiejętności zaprezentowali juniorzy Chołuj Mateusz, Kacper Stachowicz, Piotr Jagiełło oraz wspomniany wcześniej Piotr Tomczyk.

KS Petrus Radom – LKS Jodła Jedlnia 2:4 (1:1)
bramki: Nowocień, Piotrowski – Górski 2, Tomczyk 2

Już za tydzień Jodła Jedlnia rozegra kolejny mecz kontrolny, ale zanim to nastąpi zawodnicy spotkają się we wtorkowe popołudnie (godz. 18:00) w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Jedlni-Letnisko.