Przepraszamy za przerwę

• autor: pietia1992, 2010-01-27 22:31
Długo musieliście czekać, aż na waszym ulubionym portalu pojawi się jakikolwiek ciekawy artykuł, za co serdecznie przepraszamy. Jednocześnie mamy nadzieję, że okażecie chociaż odrobinę wyrozumiałości. Braki w serwisie spowodowane były tylko i wyłącznie z powodu awarii komputera. Poniżej przedstawimy wam w szerokim skrócie to, co wydarzyło się w klubie z Kolonki.

Po zakończeniu rundy jesiennej w Jodle oprócz spotkania opłatkowego nic ciekawego się nie wydarzyło. Szkoleniowiec Jan Juszczak tuż przed końcem roku zapewnił swoim podopiecznym trzy gry kontrone, dwie z PKS Petrus Radom i jeden z Radomiakiem II Radom. Pomijając gry sparingowe, warto wspomnieć, że rezerwowi piłkarze biorą udział w halowej lidze Centrum Cup i jak na skład personalny radzą sobie nade wszystko dobrze.

Rok 2010 dla 60-letniego klubu, z tradycjami nie rozpoczął się tak jak wszyscy oczekiwali. Oficjalnie przygotowania do rundy wiosennej zawodnicy Jodły rozpoczęli 16 stycznia.

Następnego dnia wybrali się na turniej do Radomia. Organizowany przez Zamłynie Kombud Z.A. Radom V już memoriał Tadeusza Pawełka wygrała Mogielanka Mogielnica. Jodła zajęła 6 miejsce, ale nie wiele zabrakło do gry o medale. We wstępnej fazie podopieczni Jana Juszczak znaleźli się wśród czterech innych zespół z takim samym dorobkiem punktowym. Mała tabela zdecydował  i „jodełka” w grupie sklasyfikowana została na trzecim miejscu.

Kolejny tydzień to tydzień przerwy, każdy z piłkarzy był zszkowany, nie było treningów. Wkońcu znalazło się miejsce na hali, szkoda że raz w tygodniu. Ważne, że podobieczni Jana Juszczaka mają udestępnioną szatnię w szkole we wtorki i w czwartki, a dzięki temu w spokoju mogą sobie biegać po dworku.

W sobotę tj. 23 stycznia w budynku OSP Jedlnia Letnisko odbyły się wyboru do zarządu klubu. Do którego weszli: Prezes – Krzysztof Różański, Wiceprezes – Artur Zawadzki, Skarbnik – Grzegorz Seledec, Członkowie Zarządu – Frączek Jarosław oraz Jagiełło Piotr.

Rywalami czerwono-zielonych w przygotowaniach do rundy wiosennej są: Petrus Radom, Centrum Radom, Zorza Kowala, Radomiak ’91 Radom, Orlik ’91 Radom.