Remis i mecz przełożony

• autor: autor: pietia1992 źródło: własne/radomsport.pl, 2009-12-07 12:40

Pierwszy dzień rozgrywek przyniósł imponujące wyniki. Jodła na parkiecie w meczu o punkty zaprezentowała się tylko raz. O przełożenie spotkania poprosiła drużyna ZDZ Radom, której zawodników dopadła grypa. W jedynym pojedynku czerwono-zieloni zdobyli jeden punkt, choć mogli cieszyć się z trzech „oczek”.

Ekipa RadomSport.pl, podobnie jak MCH, obrońca mistrzowskiego tytułu Ruch S.A. oraz Drink Team Jedlińsk zakończyła pierwszą serię spotkań IV edycji halowej ligi Centrum Cup - Oskar Sport z kompletem zwycięstw. A to dopiero początek emocji.

Największa halowa liga w regionie radomskim rozpoczęłą się na dobre. I od początku ekipy rozpoczęły ostre strzelanie. W pierwszych dwóch seriach zdobyli oni aż 89 bramek. Zmagania w lidze w tym sezonie zapowiadają się jako jeszcze bardziej wyrównane niż poprzednio. Na palcach jednej ręki możnaby bowiem zliczyć ekipy, które zanotowały dwa wysokie zwycięstwa. Większość z nich niemal do ostatnich sekund nie była jednak pewna kompletu "oczek". Lepszej zachęty do odwiedzania hali, w której toczą się pojedynki być chyba nie może.

W pierwszej kolejce Jodła zremisowała z ekipą Monte. Mecz był dość wyrównanym widowiskiem, jednak stroną przeważającą była duma Jedlnia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a bramkę zdobył Piotr Piotrowski

Wyniki 1. i 2. kolejki:

Ruch S.A. – Monta 3:0: Miłosz, Stępniewski, Pietrzyk.

ZDZ Radom – Piekarnia Fogiel 0:3 (walkower).

Max-Med – Ruch S.A. 1:4: Tokarski - Kołodziejczyk, Miłosz, Pietrzyk, Stępniewski.

Monta – Jodła Jedlnia Letnisko 1:1: Osiński - Piotrowski.

Piekarnia Fogiel – Drink Team Jedlińsk 1:2: Jopek - Miga, Górczyński.

Panelex I – Max-Med 6:4: Głogowski 3, Kiljański 2, Banaszkiewicz - Chodyra, Szewczyk, Przydatek, Krzosek.

Drink Team Jedlińsk – Piekarnia MAK 9:3: Kurek 4, Gławiński 2, Okruta, Miga, Nowicki - Krzyżanowski, Bator, Witaszek.

Smakosz – Panelex I 3:1: Michalczewski 2, Domagała - Bukowski.

Piekarnia MAK – RadomSport.pl 0:3: Grzyb 2, Skorupa.

Panelex – Smakosz 1:1: Wcibisz - Michalski.

RadomSport.pl – Sawex 3:0: Grzyb 2, Skorupa.

Hydrostar Janów – Panelex 0:4: Śliwiński 2, Grzywacz 2.

Sawex – Ekoidea 2:2: M. Nogaj, B. Nogaj, Szast, Popłoński.

MCH – Medium 10:0: Mortka 2, Słomka 2, Woźniak 2, Mąkosa 2, Gregorek 2.

Ekoidea – WinDoor 2:4: Olek, Woźniak - Godziński 2, Woźniak, Kubat.

Medium – Hydrostar Janów 3:0: Socha 2, Cierzuch.

WinDoor – MCH 5:7: Rybski 2, Kubat 2, Woźniak - Mortka 4, Woźniak 3.

Jodła Jedlnia Letnisko – ZDZ Radom - przełożony