Marlecki Zrezygnował

• autor: pietia1992, 2009-12-05 15:42

Niestety na wiosnę w barwach Jodły Jedlnia prawdopodobnie nie wystąpi czołowy piłkarz czerwono zielonych. Będzie to nie wątpliwie duże osłabienie w szeregach Jana Juszczaka. Zawodnicy w przeciągu całej rundy udowodnili, że bez niego również radzą sobie nade wszystko dobrze.

90% w bramce
Michał do klubu dołączył za czasów trenera Zdzisława Nowoświatłowskiego. Swoją przydatność do zespołu udowodnił na obozie we Włodawie. Szybki, dobry technicznie zawodnik, ładnie rozgrywał piłkę, wiedział co ma robić na boisku. Szczególnie zachwycił strzałami z rzutów wolnych. Perfekcyjne uderzenia lewą nogą, właśnie ze stałych fragmentów gry w ok. 90% znajdowały drogę do bramki.

Odszedł, aby powrócić i znów odejść.
W pewnym momencie Michał nabawił się kontuzji kolana, która przeszkodziła mu w kontynuowaniu dalszej gry. Po powrocie, nie funkcjonował na boisku tak jak prezentował się przed urazem. Piękne gole jakie można było oglądać wcześnie, były już rzadkością, choć i tak Michał sobie radził świetnie. W ostatnim czasie Marlecki postanowił zdać sprzęt do klubu i raczej kibice nie obejrzą go na wiosnę, co niewątpliwie osłabi zespół.

„Boski Marlecki”
W meczu o Puchar Polski z Orłem Wierzbica wygrał 1:0. Jedynego gola w spotkaniu strzelił Michał Marlecki w 89 minucie wykorzystując sytuację sam na sam i tym samym dając awans Jodle do następnej fazy. Bohater pojedynku po tym meczu nazwany został krótko – („Boski Marlecki”)

autor: roza94 2009-12-05 19:09:53

Profil roza94 w Futbolowo haha („Boski Marlecki”) dobre :) trzym sie Michał