Aura sprzyja, trzeba grać

• autor: pietia1992, 2009-12-03 21:22

Wykorzystując sprzyjającą aurę jaka panuje w regionie radomskim Jodła znów rozegrała mecz kontrolny. Jak to ostatnio bywa podopieczni Jana Juszczaka grywają z radomskimi klubami, wykorzystując w ten sposób świetnie warunki do gry na sztucznym boisku przy ulicy Rapackiego 24. Tym razem przeciwnikiem czerwono-zielonych była drugi zespół Radomiaka. Choć, czy to był drugi team ekipy ze struga, ciężko określić, ponieważ w drużynie Pawła Jankowskiego zagrało kilku testowanych graczy.

Mogło być 2:2!
Lepsza po trzech kwadransach gry okazała się Jodła. Podopieczni Jana Juszczaka do siatki rywali trafili dwu krotnie. Jako pierwszy, precyzyjnym strzałem w długi róg bramki popisał się Paweł Gromski. Na dwubramkowe prowadzenie dumę Jedlni wyprowadził nie kto inny jak Rafał Górski. Zieloni również mieli swoje okazje, jednak nie potrafili ich wykorzystać. Czego nie udało się w pierwszej części gry udało się w drugiej. Radomiak zaliczył dwa precyzyjne trafienie, jednak jedno z nich padło po strzale z pozycji spalonej.

Od nogi do nogi
W pierwszej połowie gra mogła się podobać garstce kibiców zgromadzonych na stadionie. Piłka chodziła od nogi do nogi, co zawsze ma uznanie u widza, ale nie tylko. Zdecydowanie poprawia to jakość gry i prezencję na boisku.

Kilku Juniorów
W zespole z Jedlnia szkoleniowcowi Janu Juszczakowi zaprezentowało się kilku juniorów. Na placu gry zameldowali się Kacper Stachowicz, Piotr Tomczyk oraz Konrad Lipiec. Ich gry nie możne ocenić za wysoko choć nie wolno powiedzieć, że źle wypadli. Warto wspomnieć, że jest to dopiero ich początek z drużyną seniorów, a w miarę upływu czasu udowodnią swoją przydatność do zespołu, co miejmy nadzieje zaowocuje w przyszłości.

Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia 1-2 (0:2)
Jodła Jedlnia:
Jagiełło, Cholewa - Miecznikowski, Gromski, Osiński, Frączek, Deja R, Deja D, Gołębiewski, Rajchel, Zawadzki, Seledec, Lipka, Górski, Piotrowski, Stachowicz, Tomczyk, Lipiec, Michalski, Gregorczyk B, Gregorczyk M,

autor: roza94 2009-12-05 19:13:31

Profil roza94 w Futbolowo brawo jodła