- autor: pietia1992, 2009-11-29 19:14
-
W najbliższą niedzielę rusza największa liga halowa w Radomskiem. Organizatorem rozgrywek jest TKKF Centrum Radom. Będzie to już VI edycja. Do tej pory obok ubiegłorocznego triumfatora Ruch S.A. zgłosiły się ekipy Monte, ZDZ Radom, Piekarnia Fogiel, Max Med, Jodła Jedlnia, Buła Team, Smakosz, Radomsport.pl, Panelex, Sawex, Hydrostar Janów, Ekidea, SportRadom.pl, Medium, WinDoor oraz Kowala(?). Spotkania rozgrywane będą w każdą niedzielę począwszy od 6 grudnia 2009 do 7 lutego 2010. Pojedynczy mecz trwać będzie 2x10 minut.
18-nastka LKS Jodła Jedlnia:
1. Różański Mariusz
2. Jagiełło Piotr
3. Gregorczyk Bartłomiej
4. Gromski Paweł
5. Gos Maciej
6. Osiński Jarosław
7. Seledec Grzegorz
8. Szmit Piotr
9. Zawadzki Artur
10. Gregorczyk Michał
11. Rajchel Mateusz
12. Deja Daniel
13. Frączek Bartłomiej
14. Lipka Sebastian
15. Deja Radosław
16. Górski Rafał
17. Piotrowski Piotr
18. Marlecki Michał/Michalski Łukasz
Terminarz rozgrywek VI edycji "Centrum Cup":
Kolejka I-II (6 Grudnia )
1) 9.00-9.20. RUCH S.A. – Monte
2) 9.23-9.43. ZDZ Radom – Piekarnia Fogiel
3) 9.50-10.10. Max-Med – RUCH S.A.
4) 10.13-10.33. Monte – Jodła Jedlnia Letnisko
5) 10.35-10.55. Piekarnia Fogiel – Drink Team Jedlińsk
6) 11.00-11.20. Jodła Jedlnia Letnisko – ZDZ Radom
7) 11.23-11.43. Buła Team– Max-Med
8) 11.43-12.03. Drink Team Jedlińsk – Kowala???
9) 12.05-12.25. Smakosz – Buła Team
10) 12.30-12.50. ??? – RadomSport.pl
11) 12.53-13.13. Panelex – Smakosz
12) 13.15-13.35. RadomSport.pl – Sawex
13) 13.40-14.00. Hydrostar Janów – Panelex
14) 14.03-14.23. Sawex – Ekoidea
15) 14.25–14.45. SportRadom.pl – MEDIUM
16) 14.45-15.05. Ekoidea – WinDoor
17) 15.08-15.28. MEDIUM – Hydrostar Janów
18) 15.30-15.50. WinDoor – SportRadom.pl
Kolejka III-IV (13 Grudnia)
1) 9.00-9.20. Max-Med – Smakosz
2) 9.23-9.43. SportRadom.pl – Buła Team
3) 9.50-10.10. RUCH S.A. – Smakosz
4) 10.13-10.33. Hydrostar Janów – Max-Med
5) 10.35-10.55. Panelex – SportRadom.pl
6) 11.00-11.20. Buła Team– Hydrostar Janów
7) 11.23-11.43. Jodła Jedlnia Letnisko – RUCH S.A.
8) 11.43-12.03. Ekoidea – Panelex
9) 12.05-12.25. Jodła Jedlnia Letnisko – Piekarnia Fogiel
10) 12.30-12.50. MEDIUM – Ekoidea
11) 12.53-13.13. Piekarnia Fogiel – Monte
12) 13.15-13.35. RadomSport.pl – MEDIUM
13) 13.40-14.00. Monte – ???
14) 14.03-14.23. WinDoor – RadomSport.pl
15) 14.25–14.45. ZDZ Radom – Sawex
16) 14.45-15.05. Drink Team Jedlińsk – WinDoor
17) 15.08-15.28. ??? – ZDZ Radom
18) 15.30-15.50. Sawex – Drink Team Jedlińsk
Kolejka V-VI (20 Grudnia)
1) 9.00-9.20. ??? – Jodła Jedlnia Letnisko
2) 9.23-9.43. Monte – WinDoor
3) 9.50-10.10. Jodła Jedlnia Letnisko – Sawex
4) 10.13-10.33. Piekarnia Fogiel – ???
5) 10.35-10.55. Sawex – Monte
6) 11.00-11.20. WinDoor – ZDZ Radom
7) 11.23-11.43. Piekarnia Fogiel – RUCH S.A.
8) 11.43-12.03. ZDZ Radom – MEDIUM
9) 12.05-12.25. RUCH S.A. – Hydrostar Janów
10) 12.30-12.50. MEDIUM – Drink Team Jedlińsk
11) 12.53-13.13. Smakosz – Hydrostar Janów
12) 13.15-13.35. Drink Team Jedlińsk – Panelex
13) 13.40-14.00. SportRadom.pl – Smakosz
14) 14.03-14.23. Panelex – RadomSport.pl
15) 14.25–14.45. Ekoidea – Max-Med
16) 14.45-15.05. RadomSport.pl – Buła Team
17) 15.08-15.28. Max-Med – SportRadom.pl
18) 15.30-15.50. Buła Team– Ekoidea
Kolejka VII-VIII (3 Stycznia)
1) 9.00-9.20. ??? – RUCH S.A.
2) 9.23-9.43. Piekarnia Fogiel – WinDoor
3) 9.50-10.10. ??? – Sawex
4) 10.13-10.33. RUCH S.A. - SportRadom.pl
5) 10.35-10.55. Sawex – Piekarnia Fogiel
6) 11.00-11.20. WinDoor – Jodła Jedlnia Letnisko
7) 11.23-11.43. Hydrostar Janów – SportRadom.pl
8) 11.43-12.03. Jodła Jedlnia Letnisko – MEDIUM
9) 12.05-12.25. Ekoidea – Hydrostar Janów
10) 12.30-12.50. MEDIUM – Monte
11) 12.53-13.13. Smakosz – Ekoidea
12) 13.15-13.35. Monte – Panelex
13) 13.40-14.00. RadomSport.pl – Smakosz
14) 14.03-14.23. Panelex – ZDZ Radom
15) 14.25–14.45. Drink Team Jedlińsk – Max-Med
16) 14.45-15.05. ZDZ Radom – Buła Team
17) 15.08-15.28. Max-Med – RadomSport.pl
18) 15.30-15.50. Buła Team– Drink Team Jedlińsk
Kolejka IX-X (10 Stycznia)
1) 9.00-9.20. RadomSport.pl – SportRadom.pl
2) 9.23-9.43. Smakosz – Drink Team Jedlińsk
3) 9.50-10.10. RadomSport.pl – Hydrostar Janów
4) 10.13-10.33. SportRadom.pl – Ekoidea
5) 10.35-10.55. ZDZ Radom – Smakosz
6) 11.00-11.20. Drink Team Jedlińsk – Hydrostar Janów
7) 11.23-11.43. RUCH S.A. – Ekoidea
8) 11.43-12.03. Max-Med – ZDZ Radom
9) 12.05-12.25. Sawex – RUCH S.A.
10) 12.30-12.50. Monte – Max-Med
11) 12.53-13.13. Sawex – WinDoor
12) 13.15-13.35. Buła Team– Monte
13) 13.40-14.00. WinDoor – ???
14) 14.03-14.23. Jodła Jedlnia Letnisko – Buła Team
15) 14.25–14.45. MEDIUM – Piekarnia Fogiel
16) 14.45-15.05. Panelex – Jodła Jedlnia Letnisko
17) 15.08-15.28. ??? – MEDIUM
18) 15.30-15.50. Piekarnia Fogiel – Panelex
Kolejka XI-XII (17 Stycznia)
1) 9.00-9.20. WinDoor – MEDIUM
2) 9.23-9.43. Panelex – ???
3) 9.50-10.10. WinDoor – RUCH S.A.
4) 10.13-10.33. MEDIUM – Sawex
5) 10.35-10.55. ??? – Buła Team
6) 11.00-11.20. Sawex – Panelex
7) 11.23-11.43. RUCH S.A. – RadomSport.pl
8) 11.43-12.03. Buła Team– Piekarnia Fogiel
9) 12.05-12.25. Ekoidea – RadomSport.pl
10) 12.30-12.50. Piekarnia Fogiel – Max-Med
11) 12.53-13.13. Drink Team Jedlińsk – Ekoidea
12) 13.15-13.35. Max-Med – Jodła Jedlnia Letnisko
13) 13.40-14.00. SportRadom.pl – Drink Team Jedlińsk
14) 14.03-14.23. Jodła Jedlnia Letnisko – Smakosz
15) 14.25–14.45. ZDZ Radom – Hydrostar Janów
16) 14.45-15.05. Smakosz – Monte
17) 15.08-15.28. ZDZ Radom – SportRadom.pl
18) 15.30-15.50. Monte – Hydrostar Janów
Kolejka XIII-XIV (24 Stycznia)
1) 9.00-9.20. MEDIUM – RUCH S.A.
2) 9.23-9.43. WinDoor – Buła Team
3) 9.50-10.10. MEDIUM – Panelex
4) 10.13-10.33. RUCH S.A. – Drink Team Jedlińsk
5) 10.35-10.55. Panelex – WinDoor
6) 11.00-11.20. Buła Team– Sawex
7) 11.23-11.43. RadomSport.pl – Drink Team Jedlińsk
8) 11.43-12.03. Sawex–Max-Med
9) 12.05-12.25. ZDZ Radom – RadomSport.pl
10) 12.30-12.50. Max-Med – ???
11) 12.53-13.13. Ekoidea –ZDZ Radom
12) 13.15-13.35. ??? – Smakosz
13) 13.40-14.00. Monte – Ekoidea
14) 14.03-14.23. Smakosz – Piekarnia Fogiel
15) 14.25–14.45. Jodła Jedlnia Letnisko – SportRadom.pl
16) 14.45-15.05. Piekarnia Fogiel – Hydrostar Janów
17) 15.08-15.28. SportRadom.pl – Monte
18) 15.30-15.50. Hydrostar Janów – Jodła Jedlnia Letnisko
Kolejka XV-XVI (31 Stycznia)
1) 9.00-9.20. Max-Med – WinDoor
2) 9.23-9.43. Panelex – Buła Team
3) 9.50-10.10. MEDIUM – Max-Med
4) 10.13-10.33. WinDoor – Smakosz
5) 10.35-10.55. Buła Team– MEDIUM
6) 11.00-11.20. Panelex – RUCH S.A.
7) 11.23-11.43. Smakosz – Sawex
8) 11.43-12.03. RUCH S.A. – ZDZ Radom
9) 12.05-12.25. Sawex – Hydrostar Janów
10) 12.30-12.50. Drink Team Jedlińsk – ZDZ Radom
11) 12.53-13.13. Hydrostar Janów – ???
12) 13.15-13.35. Monte – Drink Team Jedlińsk
13) 13.40-14.00. ??? – SportRadom.pl
14) 14.03-14.23. RadomSport.pl – Monte
15) 14.25–14.45. Ekoidea – Jodła Jedlnia Letnisko
16) 14.45-15.05. SportRadom.pl - Piekarnia Fogiel
17) 15.08-15.28. Jodła Jedlnia Letnisko – RadomSport.pl
18) 15.30-15.50. Piekarnia Fogiel – Ekoidea
Kolejka XVII (7 Luty)
1) 9.00-9.20 ZDZ Radom – Monte
2) 9.23-9.43 Drink Team Jedlińsk – Jodła Jedlnia Letnisko
3) 9.50-10.10 RadomSport.pl – Piekarnia Fogiel
4) 10.13-10.33 Ekoidea – ???
5) 10.35-10.55 SportRadom.pl – Sawex
6) 11.00-11.20 Hydrostar Janów – WinDoor
7) 11.23-11.43 Smakosz – MEDIUM
8) 11.43-12.03 Max-Med – Panelex
9) 12.05-12.25 Buła Team– RUCH S.A.