Oceniamy postawę napastników

• autor: pietia1992, 2009-11-23 23:31
Z racji, że w Jodle nie ma typowego, rasowego napastnika wybraliśmy trzech piłkarzy, którzy według nas najbardziej nadają się na te pozycje. Są to Deja Radosław, Górski Rafał, Piotrowski Piotr. Każdy z nich może występować również w pomocy, ale jako że atakujących u nas nie ma co szukać, wydają się być najodpowiedniejsi.

Deja Radosław - Może występować na wielu pozycjach dobry technicznie zawodnik. Czasami chce za dużo. Bierze na siebie grę, a jego negatywnymi stronami jest podbijanie piłki ku górze, oraz zbyt duża indywidualność. Jeden z najlepszych piłkarzy Jodły.

Górski Rafał - dobrze wyszkolony technicznie, marnujący wiele okazji podbramkowych. Potrafi dobrze dograć. Piłka kleji mu się do nogi, a udowodnił to nie jedną szarżą między piłkarzami rywali, pokazując tym samym jak mija się tyczki.

Piotrowski Piotr - według wielu najlepsza pozycja dla niego do prawa pomoc. Mało dynamiczny, przez co sporo traci. Jak coś ma to zazwyczaj wykorzystuje.

Można już głosować w sondzie na najlepszego "napastnika" Jodły. Głosowanie potrwa do 30 listopada.

autor: karrgul 2009-11-24 22:04:43

autor: roza94 2009-11-24 22:55:47

Profil roza94 w Futbolowo A moja ocena to 4/5 Pieter powiem po młodzieżowemu zajebisy napastnik. Piłkarz błyskotliwy, kreatywny i waleczny.Inicjuje większość akcji ofensywnych Jodły. Dobrze wyszkolony technicznie, dużo widzi na boisku, ma dobry przerzut jego mocnymi stronami są: drybling i strzelanie bramek oczywiscie :)

autor: roza94 2009-11-24 23:09:49