LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

Oceniamy postawę napastników

  • autor: pietia1992, 2009-11-23 23:31
Z racji, że w Jodle nie ma typowego, rasowego napastnika wybraliśmy trzech piłkarzy, którzy według nas najbardziej nadają się na te pozycje. Są to Deja Radosław, Górski Rafał, Piotrowski Piotr. Każdy z nich może występować również w pomocy, ale jako że atakujących u nas nie ma co szukać, wydają się być najodpowiedniejsi.


Deja Radosław - Może występować na wielu pozycjach dobry technicznie zawodnik. Czasami chce za dużo. Bierze na siebie grę, a jego negatywnymi stronami jest podbijanie piłki ku górze, oraz zbyt duża indywidualność. Jeden z najlepszych piłkarzy Jodły.

Górski Rafał - dobrze wyszkolony technicznie, marnujący wiele okazji podbramkowych. Potrafi dobrze dograć. Piłka kleji mu się do nogi, a udowodnił to nie jedną szarżą między piłkarzami rywali, pokazując tym samym jak mija się tyczki.

Piotrowski Piotr - według wielu najlepsza pozycja dla niego do prawa pomoc. Mało dynamiczny, przez co sporo traci. Jak coś ma to zazwyczaj wykorzystuje.

Można już głosować w sondzie na najlepszego "napastnika" Jodły. Głosowanie potrwa do 30 listopada.


  • Komentarzy [4]
  • czytano: [254]
 

autor: karrgul 2009-11-24 22:04:43

Profil karrgul w Futbolowo wiec napiszmy cos na ich temat radek d -dobry zawodnik z jedna mała wada troche za dużo czasami gra samolubnie po prostu za dużo kiwki ale naprawde spoko bardzo waleczny ocena 4fafał - ,,gwiazda sztucznych boisk " moim zdaniem pozycja dla niego to pomoc jako napastnik za mało skuteczny ale kiwke opanowana ma do perfekcji wiec w pomocy szaleje ocena 4piter-skuteczny tylko za mało grał w tym sezonie on sam twierdzi ze jego pozycja to pomoc ale w napadzie radzi sobie dobrze potrafi sie ustawic ocena4wszyscy macie 4 w skali do 6  pozdro


autor: roza94 2009-11-24 22:55:47

Profil roza94 w Futbolowo A moja ocena to 4/5 Pieter powiem po młodzieżowemu zajebisy napastnik. Piłkarz błyskotliwy, kreatywny i waleczny.Inicjuje większość akcji ofensywnych Jodły. Dobrze wyszkolony technicznie, dużo widzi na boisku, ma dobry przerzut jego mocnymi stronami są: drybling i strzelanie bramek oczywiscie :)


autor: roza94 2009-11-24 23:09:49

Profil roza94 w Futbolowo Radziu Deja jest szybkim piłkarzem, potrafiącym minąć kilku przeciwników, a następnie podać piłkę lepiej ustawionym partnerom lub samemu oddać mocny strzał na bramkę.Późno zaczął karierę z piłką a przyjście do Jodły sprarawiło mu szybkie przebicie się do pierwszej jedenastki.Karrgul wspomniał ze gra samolubnie to znaczy że się dużo kiwa, ale.. powinien zapamiąetać moje słowa ,,Może okiwać 10 ale piłka nie może być stracona, tylko podana do swojego kolegi z drużyny''. Moja ocena 4/5


autor: roza94 2009-11-24 23:18:53

Profil roza94 w Futbolowo a fafał to napastnik który  obrońców  potrafi wkręcić w ziemię jak dropsów. Dobrze wyszkolony technicznie marnujący wiele okazji podbramkowych.  Fafał dobrze radzi sobie w lidze typerów wiec daje mu 4/5


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie