LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

Oceniamy postawę pomocników

  • autor: pietia1992, 2009-11-21 11:59
Najliczniejsza grupa chłopaków w Jodle jak i w większość zespołach. Ta formacja w zespole z Jedlni jest niezwykle wyrównana i walka o miejsce w składzie jest bardzo ciekawa. Trener może być zadowolony, ponieważ w razie jakichkolwiek kontuzji może wprowadzić innego zawodnik, który tak wypełni "lukę" w polu, że nie będzie widać, że doszło do zmiany.


Osiński Jarosław - zawsze "zarzarcie" walczy o każdą piłkę, nigdy nie odpuszcza. Często gra na pograniczu faulu, odwagi zazdrości mu nie jeden z całej kadry.

Gregorczyk Michał - Jest to dla niego drugi sezon w Jodle, do której przyszedł mając 18 lat. Jego postawa w juniorach początkowo szokowała. Można było śmiało stwierdzić, że chłopak nie wie co to jest piłka. Złudzenia jednak szybko minęło po kilku meczach wyrósł na "gwiazdę" zespół juniorów. Grał pewni i zdecydowanie. Wyróżniał się na boisku. W senioraskiej piłce już mu tak nie idzie, ponieważ u trenera Juszczaka nie gra. Świetnie się zapowiadał, ale to że siedzi na ławce źle na niego wpływa.

Rajchel Mateusz - gra spokojnie, nie jest zbyt szybkim zawodnikiem, ale potrafi zaskiwać. Jest asem z rękawa trenera.

Frączek Bartłomiej - bardzo dynamiczny zawodnik, gdyby bardziej się angażował byłby jeszcze lepszy. Jego gra nie niesie za sobą żadnych zastrzeżeń.

Jusiak Konrad - Jest dobrym piłkarzem, jednak brak treningów powodował coraz słabsze efekty co w końcu zaowocowało posadzeniem go na ławkę, a po niedługim czasie rezygnacje z gry.

Lipka Sebastian - możliwości ma, ale ich nie wykorzystuje. Jak dostanie piłkę - szarżuje, jak straci - asystuje.

Michalski Łukasz - Od kilku sezonów był najbardziej zaangażowanym w treningi graczem. Zaliczył nawięcej sekcji, ale nie grał. Wkońcu zrezygnował z gry. Jednak trzeba pochwalić go za ambicję.


Miecznikowski Arkadiusz - doświadczony zawodnik z "gorąco głową". Gra dobrze do pierwszej błędnej decyzji sędziego. Potem wdaje się w kłutnie co skutkuje kartkami i osłabieniem zespołu.

Marlecki Michał - dołączył do zespołu pod koniec rundy. Mimo to udowodnił, że jest świetnym zawodnikiem.


Oceniając od tej formacji w Jodle zależy wiele. Każdy z zawodników zazwyczaj świetnie sobie na niej radzi. Jak sama nazwa wskazuje pomagają, ale w obronie jest to bardziej widoczne, ponieważ na tyle sytuacji podbramkowych co wypracowali skuteczność napastników była znikom.

Można już głosować na najlepszego pomocnik LKS Jodła Jedlnia-Letnisko. Głosowanie potrwa do 28 listopada


 

autor: ~ejdrien B 2009-11-21 12:24:42

avatar jusiek zrezygnowal z gry no nie wieze a  tymbardziej ze z gry zrezygnowal KUNIO  ktosmu musial zlozyc powazna oferte pieniezna za to zeby zrezygnowal pamietam ze odemnie niechcial diet za caly sezon Chyba w tym udzial mnieli sponsorzy i wylozyli kase dla kunia


autor: ~wielbiciel 2009-11-21 12:26:05

avatar Panowie czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego w tej formacji nie ma Daniela D.Przecież większość meczy zagrał na pomocy.To w takim razie na żadnego z tych zawodników nie będę głosował,bo przecież to mój kandydat do głosowania.Danielku nie przejmuj się tymi opisami i tak masz swoich idoli.Paaaaaaaaaaaaaaaaa.


autor: ~anonim 2009-11-21 12:28:59

avatar a dlaczEgo niema DEJKI  w pomocnikach odrazu to ozywi dyskusje


autor: ~anonim 2009-11-21 12:32:03

avatar DO WIELBICIELA chyba tylko w rodzinie


autor: ~anonim 2009-11-21 12:47:30

avatar

a kipcircir bedzie opisany w napadzie tak


autor: ~wielbiciel 2009-11-21 13:39:30

avatar Na pewno nie w rodzinie,może kiedyś...........Nie przejmuj się Danielku.Paaaaaaaa.


Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie