Oceniamy postawę bramkarzy

• autor: pietia1992, 2009-11-18 15:07
Walkę o czołowe lokaty, a nawet awans do wyższej klasy rozgrywkowej mieli zapewnić podopieczni Jana Juszczaka. Ta walka była, ale nie w każdym meczu. Jodła w rundzie jesiennej straciła tylko 21 bramek. Bilans ten jest zadowalający tym bardziej, że pozwala on cieszyć się z najmniejszej liczby straconych goli. Jednak postawa bramkarzy nie wszystkich zadowoliła.
Mariusz Różański - numer jeden w drużynie Jana Juszczak. Swoją postawą nie zachwycał, choć trzeba mu przyznać, że uratował dwa mecze. Pierwszy z Mazowszem II Grójec, gdzie bronił wyśmienicie, a drugi z Akcją Jastrzębia, gdzie wybronił w ostatnich minutach rzut karny, ratując tym samy zespół od remisu. W pozostałych pojedynkach spisywał się średnio, czasami nie radząc sobie nawet z prostymi piłkami. Krótko oceniając. Mariusz w ciężkich do wybronienia piłkach robił co mógł i bardzo często mu to wychodziło, natomiast przy tych prostszych zdarzały mu się błędy, a jego nie pewna gra nad przedpolu nie raz przynosiła trenerowi bóle głowy.

Adam Cholewa - nie ma kogo oceniać, ani razu nie zaprezentował się publiczność powodem było chyba jedno, nieobecność na meczach.

Jagiełło Piotr - rezerwowy bramkarz seniorów. Ma dopiero 17 lat, co pozwala mu na gre w juniorach. W rundzie jesiennej nie rozegrał żadnego meczu u boku Jana Juszczaka, jednak jest podporą młodzieżowego zespołu Jodły. Miał swoją szansę w sparingu, jednak jej nie wykorzystał.

Oceniając Mariusz jak najbardziej zasługuje na pierwszy skład mimo, że czasami zdarzyło mu się popełnić głupi błąd. Postawa Adam jest daleka nawet od amatorskiej. Według nielicznych miałby szanse na grę w pierszej 11-nastce, patrząc na średnią formę Różańskiego. Ostatni, najmłodszy z trzech, ma jeszcze możliwość grania w juniorach więc korzysta tym bardziej, że seniorzy to jeszcze nie miejsce dla niego.

Już teraz wybierzcie najlepszego bramkarza Jodły, w sondzie która znajduje się w po lewej stronie serwisu.

autor: ~anonim 2009-11-18 16:07:25

avatar ja tam nic nie mam ale Jagiełło mógł by bronic w seniorach powinno dać mu szanse żeby się pokazał w lidze :)

autor: ~anonim 2009-11-18 16:12:05

avatar jakby Adam solidnie trenował i sie starał to mógłbyć  być numerem 1 a mysle że Maniek na ten moment najlepszy widać po znaczniej mniej szczelonych bramek niż rywale

autor: ~anonim 2009-11-18 16:13:15

avatar buu straconych:)

autor: ~anonim 2009-11-18 16:23:05

avatar Mariusz jak trenuje to gra bardzo dobrze, Adam jakby trenował to by grał, gdyby oczywiście Mariusz nie trenował innej opcji nie widze. A Jagiełło dobry jest ale on czy będzie trenował z seniorami czy nie to i tak nie będzie grał bo on gra w juniorach 90 minut. To przecież trener go nie puści w seniorach bo się obrazi maniek i adam ze on broni i tu i tu

autor: ~Lama 2009-11-18 20:08:24

avatar

W ramach sprostowania.Nie trenowałem bo miałem kłopoty z kręgosłupem, a gdy juz było lepiej to po treningu na "patologii" 3 dni bolały mnie plecy, więc stwierdziłem że straconego zdrowia nikt mi nie zwróci i dałem sobie spokój. Nie wiem o jakiej postawie jest mowa, czy chodzi o obecność na treningach czy o jakotakie umiejętności. Jeżeli to drugie to napewno aż tak źle ze mna nie jest, radze sobie całkiem nieźle. Proźba, moim skromnym zdaniem niepowinienem być brany pod uwagę w głosowaniu.

Pozdrawiam, Lama

autor: ~pietia1992 2009-11-18 20:23:13

avatar chodziło o  to że nie trenujesz

autor: ~anonim 2009-11-19 10:30:17

avatar bedzie jakies zakonczenie rundy w jodle, czy juz po prostu sie rozstajemy bez słowa, i 'zapadamy w sen zimowy'?

autor: ~anonim 2009-11-19 14:52:53

avatar bedzie chyba zawsze było zakończenie