• autor: pietia1992, 2009-11-17 15:08
Tuż po rozlosowaniu grup w radomskiej klasie "A" gr. II było wiele spekulacji co do tego która z nich jest łatwiejsz. Wielu wskazywało na grupę II, jednak byli też tacy co sądzili, że w walce o awans będzie uczestniczyło wiele zespół. Od samego poczatku najgłośniej o awansie mówiło się w szeregach Zamłynia Radom. Oprócz podpiecznych Zygmunta Pluty do tej walki miały dołączyć kolejno spadkowicz Akcja Jastrzębia, Ruszcovia Borkowice, Beta Radom, Jodła Jedlnia Orzeł Gielniów oraz beniaminek Strażak Wielogóra.

Po zakończeniu pierwszej rundy tabela mówi wszystko. Zdecydowanie na czele plasuje się Ruszcovia Borkowice. Tuż za nią znajduje sie Zamłynie Radom, Akcja Jastrzębia oraz Strażak Wielogóra, zespoły które najbardziej będą się liczyć w tej jakże ciekawej batalii. Przechodząc do samej ligi. Poziom rozgrywek z roku na rok jest coraz wyższy. Coraz więcej drużyny walczy o czołowe lokaty. Każdy może wygrać z każdym. O kolejności na koniec sezonu nie można wiele powiedzieć. Rzadko, który bukmacher postawił by swoje pieniądze. Wszystko roztrzygnie się na wiosne, a głównego faworyta do awansu wymienić poprostu nie można. Jedynie na dole tabeli nie ma tak wielkiego ścisku, a o tym kto spadnie wiadomo chyba nie od dziś. Także podsumowując. W sezonie 2009/10 radomska klasa "A" gr. II jest niezmiernie ciekawa. Traf chciał, że ci najwięksi faworyci ocierają się o siebie dopiero pod koniec rundy. Wiosna, zapowiada się więc interesująco, a to że każdy może wygrać z każdym podnosi poziom rozgrywek co niesie za sobą niezmierną ciekawość o końcowe roztrzygnięcia w ligowej tabeli.

autor: ~rozpn myśli 2009-11-17 20:41:54

avatar i tak ROZPN myśli kto ma wejsc a kto ma spaść:] powinno to być ustalane przy ,,zielonym'' stoliku kto wejdzie , a kto spada  , bez gry..