RLJ 91/92: Jodła - Polonia 1:9

• autor: pietia1992, 2009-11-07 21:58
Wreszcie nadszedł koniec, można się tylko cieszyć z tego powodu. Dlaczego, ponieważ juniorzy z meczu na mecz doznawali coraz to bardziej wstydliwej porażki. Ostatni mecz przegrali, aż 9:1, a bramkę honorową zdobył bramkarz Jagiełło Piotr, który w pierwszej połowie biegał na boisku.

Z powodu braków kadrowych, a zwłaszcza tak dużego osłabienia, jakim była nieobecność Kacpra Stachowicza w obronne szyki trener desygnował etatowego bramkarza juniorów, który prze stanie 6:0 dla przyjezdnych zaliczył honorowe trafienie. Mecz był jednostronnym widowiskiej, na co wskazuje wynik. Goście przyjechali grać w piłkę, a gospodarze urządzili sobie "piknik", który trwa już od dłuższego czasu. Jak zwykle na zbiórce zabrakło czołowych graczy. Szkoda tylko zdrowia tych, co naprawdę się przyładają i chcą grać i mieć wyniki, ale takich ludzi jest raptem siedmiu czy ośmiu. Jednak nie pozostawią oni po sobie takiego wrażenia bez pomocy reszty, nie piłkarzy tylko grajków, których cele na boisku to zrobić z siebie człowieka, którego nie wpuszczą nawet do "mediamarktu"... Wracając do meczu, piłkarze Polonii wykorzystali swoją przewagę aplikując, aż dziewięć bramek. Mimo i tak przeciętnych umiejętności zawodników gości potrafili wygrać spotkanie, zapisując na swoim koncie trzy punkty i przesuwając się w górę tabeli. Po meczu jeden z zawodników Kraski Jasieniec, (seniorzy Jodły właśnie z Kraską grali tuż po meczu juniorów), który był na zeszłorocznym międzynarodowym turnieju w Grójcu, mimo i tak słabego miejsca Jodły był zdziwiony tak marną postawą w dzisiejszym meczu.

Wyniki RLJ 91/92:

Orzeł Wierzbica - Windoor Beta Radom 3-0