Herb

Aktualności

Udany trening strzelecki

• autor: pietia1992, 2009-11-06 14:48
Festiwal bramek obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Rapeckiego w Radomiu, gdzie w meczu towarzyskim zmierzyły się ekipy Petrusa Radom i Jodły Jedlnia. Podopieczni Jana Juszczak tylko przez około półgodziny grali w niemal podstawowym składzie. Już w 15 sekundzie gola strzelił Piotr Piotrowski. Przy stanie 3:0 dla przyjezdnych, trener Jodły pozmieniał kilku zawodników, a gospodarze sprytnie to wykorzystali i do przerwy odrobili strate bramkową. Po przerwie padło bardzo dużo goli, a mecz zakończył się remisem 7:7