RLJ 91/92: Jodła - Zorza 2:4

• autor: pietia1992, 2009-11-01 08:42
Niestety kolejny mecz przegrali nasi juniorzy. Wzmocnieni Piotrem Szmitem i Danielem Deją, zawodnikami występującymi na co dzień w seniorach Jodły, podopieczni Sławomira Michalskiego nie podołali Zorzy Kowala. Po tej porażce gospodarze spadli na 7 miejsce w ligowej tabeli.

Wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej połowie, po której przyjezdni wygrywali już 4:0. Pierwsza bramka była ozdobą tego pojedynku. Z piętnastego metra pięknym strzałem pod poprzeczkę popisał się zawodnik gości. Po chwili było już 2:0, a bramkę sprowokował nasz bramkarz., wyrzucając piłkę do Konrada Lipca, do którego szybko "doskoczyło" dwóch piłkarzy rywali, tym samym odbierając futbolówkę "Daltonowi" i znajdując się sam na sam z Piotrem Jagiełło, bez większych problemów napastnik Zorzy skierował piłkę w długi róg bramki. Kolejnego gola przyjezdni zdobyli po rzucie wolnym. Jednak piłka nie wpadła bezpośrednio po jego wykonaniu. Goalkepper Jodły najpierw obronił strzał, ale po chwili skapitulował, gdy piłka trafiła do nieobstawianego zawodnika. Rywale nie zbaczali z kursu i jeszcze przed przerwą dobili gospodarzy aplikując im jeszcze jedno trafienie. W przerwie miejscowi zastanowiali się z czego wpadły te bramki, nie mogli uwierzyć, że Zorza wygrywa z nimi już czteroma bramkami. Zmotywowani ostatnim przegranym pojedynkiem z Prochem Pionki podopieczni Sławomira Michalskiego, uwierzyli że moga co najmniej zremisować. Przecież Proch strzelił im w ciągu 45 minut 9 goli, to dlaczego nie mieli by tego dokonać młodzi futboliści 'jodełki'. Ta motywację była widać od samego początku, co prawda udało się strzelić się tylko dwie, to mogłbyć remis, ale swoje "setki" marnowali kolejni gracze. Kilkoma paradami popisał się Jagiełło Piotr, który zastanawia się nad zmianą barw klubowych już po rundzie jesiennej. Również Piotr Tomczyk popisał się skutecznością, zdobywając obydwa gole. W drugiej połowie, cała drużyna zagrała dobrze, za co należa się jej brawa. Teraz tylko zostało rozgreć im mecz kończycy pierwszą część sezonu z Polonią Iłża.

Jodła Jedlnia - Zorza Kowala 2:4 (0:4)

autor: ~;(): 2009-11-01 09:20:23

avatar Kilkoma paradami popisał się Jagiełło Piotr, który zastanawia się nad zmianą barw klubowych już po rundzie jesiennej widze gwiazdorków macie w juniorach:D

autor: ~odp 2009-11-01 10:36:25

avatar nie gwiazdor, tylko bardzo dobry młody bramkarz. Niech się pnie w góre póki CZAS! Szkoda by było, jakby odszedł bo mógłby spokojnie grać w pierwszym składzie seniorów, i byloby z tego wiele pozytku.

autor: pietia1992 2009-11-01 10:59:13

Profil pietia1992 w Futbolowo haha.!jakie recenzje, a po za tym ja się nieuważam za gwiazde, gram swoje i staram się to robić jak nejlepiej tylko potrafie.A czy na pierwszy skład zasługuje.? niewiem.! od tego jest trener on ustala kto stoi miedzy słupkami. Do końca wieku juniora byłem skupiony na grze w juniorach, a do seniorów nie bardzo mnie ciągnęło. Teraz chce iść do lepszego klubu, ale to zależy od tego czy się sprawdze

autor: ~Dalton 2009-11-07 16:55:46

avatar dobra decyzja Jaga, nie masz się co marnować w juniorach Jodły ;)