Herb

Aktualności

RLJ 91/92: Proch - Jodła 11:1

• autor: pietia1992, 2009-10-24 18:07
NIestety kolejną wysoką porażke ponieśli podopieczni Sławomira Michalskiego. Tym razem Jodła poległa w Pionkach. Była to najwyższa porażka w tym sezonie, jednak po pierwszej połowie nic nie zapowiadało takiego pogromu, tym bardziej, że "jodełka" przegrywała tylko 2:1. Honorową bramkę dla gości zdobył bramkarz Piotr Jagiełło który dwa razy musiał egzekwować rzut karny i dwa razy wyszło mu to perfekcyjnie.

W pierwszej połowi kibice obejrzeli ciekawe widowisko, jednak to gospodarze prowadzili gre. Jodła jednak miała swoje okazję. Przyjeżdżając do Pionek z nastawieniem na kontrataki, kilka razy udanie im to wychodziło ale tylko do pewnego momentu. Prze stanie 1:0 dla gospodarzy, sędzia wskazał na 11-nastkę. Pierwotnie miał ją egzekfować Rajmund Rojek, jednak trener gości wyznaczył na to miejsce bramkarza, który trafił do siatki. Jak się później okazało było to honorowe trafienie.

Po przerwie przyjezdni wyszli zmotywowani postawą Prochu. Byli przekonani, że mogą coś w tym meczu ugrać skutecznie kontrując rywali. Szybko te złudzenia minęło, za sprawą gospodarzy którzy raz po raz trafiali do bramki bezradnego Piotra Jagiełło. Mecz zakończył się wynikiem 11:1. Proch Pionki stara się o awans do makroregionu, ale jeśli mielibyśmy oceniać, to na tle Orła Wierzbica, w meczu z Jodłą nic wielkiego niepokazali oprócz skuteczności.