RLJ 91/92: Proch - Jodła 11:1

• autor: pietia1992, 2009-10-24 18:07
NIestety kolejną wysoką porażke ponieśli podopieczni Sławomira Michalskiego. Tym razem Jodła poległa w Pionkach. Była to najwyższa porażka w tym sezonie, jednak po pierwszej połowie nic nie zapowiadało takiego pogromu, tym bardziej, że "jodełka" przegrywała tylko 2:1. Honorową bramkę dla gości zdobył bramkarz Piotr Jagiełło który dwa razy musiał egzekwować rzut karny i dwa razy wyszło mu to perfekcyjnie.

W pierwszej połowi kibice obejrzeli ciekawe widowisko, jednak to gospodarze prowadzili gre. Jodła jednak miała swoje okazję. Przyjeżdżając do Pionek z nastawieniem na kontrataki, kilka razy udanie im to wychodziło ale tylko do pewnego momentu. Prze stanie 1:0 dla gospodarzy, sędzia wskazał na 11-nastkę. Pierwotnie miał ją egzekfować Rajmund Rojek, jednak trener gości wyznaczył na to miejsce bramkarza, który trafił do siatki. Jak się później okazało było to honorowe trafienie.

Po przerwie przyjezdni wyszli zmotywowani postawą Prochu. Byli przekonani, że mogą coś w tym meczu ugrać skutecznie kontrując rywali. Szybko te złudzenia minęło, za sprawą gospodarzy którzy raz po raz trafiali do bramki bezradnego Piotra Jagiełło. Mecz zakończył się wynikiem 11:1. Proch Pionki stara się o awans do makroregionu, ale jeśli mielibyśmy oceniać, to na tle Orła Wierzbica, w meczu z Jodłą nic wielkiego niepokazali oprócz skuteczności.

Pozostałe wyniki 8 kolejki:

KS Jastrząb - Orzeł Wierzbica 2-9

KS Chomentów - Skaryszewianka Skaryszew mecz przełożony

Windoor Beta Radom - Zorza Kowala 3-4

autor: ~Otto 2009-10-25 10:24:33

avatar Skoro Proch nic nie pokazał to co pokazała Jodła przegrywając 1-11 i dając sobie strzelić w 10 minut 3 bramki przez bramkarza Prochu co wszedł w napad.Orzeł i Proch zdecydowanie przewyższają resztę ligi i nie ma co gadać.

autor: ~franek 2009-10-25 11:05:57

avatar Patrząc na pierwszą połowę Jodła nie wypadła wcale źle, było pewne że będzie się bronić bo Proch to Proch, tam gra się od małego i cały czas w niezmienionym składzie. W drugiej połowie Proch zdobył 9 goli, dlaczego?? Ponieważ Piłkarze Jodły nie mieli już siły grać, co było widać gołym okiem. Po za tym porównując mecz Jodły z Prochem do meczu Jodły z Orłem W. Proch jest o wiele słabszy, tylko skutecznie wykorzystał przewagę sił na boisku, których nie mieli przyjezdni