Aura niesprzyjała, Jodła wygrywa...

• autor: pietia1992, 2009-10-17 18:47
Mimo złych warunków pogodowych, lekko zaśnieżonej płyty boiska doszedł do skutku mecz Jodły Jedlnia z Klubem Sportowym Błotnica rozgrany w ramach XI kolejki radomskiej klasy "A" gr. II. Dzisiejszą aurę najbardziej odczuł bramkarz gospodarzy. Ciekawostką jest, że piłkarze Jodły zaprezentowali się w nowych kompletach stroji.

Przed meczem wiele osób odśnieżało boisko w Kolonce. Udało się odśnieżyć linie oraz oba pola bramkowe. W pierwszej połowie podopieczni Jana Juszczaka spisywali się lepiej niż drużyna przyjezdna, udowadniając tą przewagę dwoma golami. Pierwszy do siatki trafił Arkadiusz Miecznikowski uderzając bezpośrednio z rzutu wolnego, a błędu w tej sytuacji nie ustrzegł się goalkepper gości. Po chwili na 2:0 podwyższył Jarosław Osiński, a piłkę miedzy nogami przepuścił, niezawodny dla gospodarzy w tym meczu, bramkarz. Do przerwy wynik się już nie zmienił.

W drugiej części gry padł tylko jeden gol, a na listę strzelców wpisał się rezerwowy Piotr Piotrowski, król strzelców Jodły z poprzedniego sezonu. Mecz ogólnie nie stał na wysokim poziomie. Wolno rogrywane akcje ofensywne spowodowane grząską i miejscami zaśnieżoną murawą nie pozwoliło na rogzrywanie ładnych akcji ofensywnych.

Jodła: Różański - Lipka, Szmit, Gromski, Seledec - Miecznikowski, Osiński, Górski (Piotrowski), Deja D (Gregorczyk M.). - Deja R (Zawadzki), Frączek