Oceniamy szanse w XI kolejce:

• autor: pietia1992, 2009-10-16 15:14
Sezon zbliża się do końca. Krystalizuje się tabela, zmieniają się warunki pogodowe, a ten pierwszy śnieg zaskoczył nie tylko drogowców, ale również piłkarzy. Gra w takich warunkach grozi kontuzjami, o co boją się trenerzy poszczególnych ekip.

XI kolejka o Mistrzostwo klasy „A” grupy II:

Sobota:

14:00:
Jodła Jedlnia-Letnisko - KS Błotnica Stara

Tylko jeden mecz zobaczą pacjonaci piłki noznej w rozgrywkach radomskiej klasy "A" gr. II. Na boisku w Kolonce o godzinie 14 wybiegną piłkarze Jodły i KS Błotnica. Ci pierwsi wydają się być lepszą drużyną w aktualnych rozgrywkach jak będzie zweryfikuje boisko.
Nasz typ: 1

Niedziela:

13:00:
Zamłynie Radom - Beta Radom

Prawdziwy szlagier, mecz sezonu obejrzą fanatycy zgromadzeni na sztucznym boisku MOSiR w Radomi. Zmierzą się na nim dwa radomskie zespoły, Zamłynie i Beta, doświadczenie kontra rutyna, a że będą to derby, to nikt tu nogi nie odstawi.
Nasz typ: X

14:00:
Activ Belsk Duży - Akcja Jastrzębia

Były już lider z Jastrzębii tym razem jedzie do Belska Dużego. Po ostatniej sensacyjnej stracie punktów z Pilicą Nowe Miasto, być może piłkarze Activu postarają się o kolejną niespodziankę zdobywając choćby punkt w meczu ze spadkowiczem z ligi Okręgowej.

Ruszcovia Borkowice - LZS Zalesice

Dobrze spisujący się zespół z Borkowic nie powinien dać żadnych szans często zaskakującemu wynikiem zespołowi z Zalesic. Dlaczego nie? ponieważ LZS nie gra na własnym boisku, który świadczy o jego sile. Pomóc tej druzynie moga tylko warunki pogodowe...
Nasz typ: 1

Belweder Mogielnica - Strażak Wielogóra

Ostanie spotkanie, w którym można zdobyć łatwe trzy punkty rozgrają piłkarze Strażaka Wielogóra. Fenomenalnie spisujący się beniaminek rozgrywek, w ostatnich trzech kolejkach zmierzą się z Jodłą Jedlnia, Orłem Gielniów i Zamłyniem Radom.

15:00:
Orzeł Gielniów - Mazowsze II Grójec

Ciekawie zapowiada się w Gielniowie, gdzie miejscowy Orzeł zmierzy się z rezerwami Mazowsza, być może wzmocnionymi jak przed tygodniem piłkarzami z pierwszego zespołu.

Pilica Nowe Miasto - LKS Jedlińsk

Mecz godny uwagi. Po ostatnich punktach Pilicy z mocną Akcją, przyjdzie im się zmierzyć z LKS-em Jedlińsk. Podopieczni Romana Małka jednak wydają się lepszym zespołem.

Sadownik II Błędów - Kraska Jasieniec

Rezerwy Sadownika Błędów zmierzą się z coraz lepiej spisującą się Kraską. Mecz powinien być ciekawy, ale raczej przebiegający pod dyktando piłkarzy z Jasieńca.