Podsumowanie X kolejki:

• autor: pietia1992, 2009-10-12 20:40
Za nami dziesiąta kolejka rozgrywek, potknięcie lidera świetnie wykorzystał beniaminek rozgrywek wskakując na pierwsze miejsce. Kolejny mecz z rzędu przegrali piłkarze Belwederu Mogielnica, którzy z dorobkiem trzech punktów zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Drugi mecz z rzędu przegrał Win Door Beta Radom.
Do sporej niespodzianki doszło w meczu lidera z zespołem z dołu stawki. Choć Akcja wygrywała 2:0, Pilica się postarała i zremisowała ze spadkowiczem z Okręgówki 3:3.
Akcja Jastrzębia 3:3 Pilica Nowe Miasto

Bez niespodzianki natomiast zakończyło się spotkanie LKS-u Jedlińsk z Ruszcovią Borkowice. Goście na stadionie przy ul. Warszawskiej 1 zaaplikowali gospodarzom pięć bramek, tracąc tylko dwie.
LKS Jedlińsk 2:5 Ruszcovia Borkowice

Boisko w Zalesicach, do tej pory nie jednemu zespołowi płatało figle, nawet faworyzowana radomska druzyna, miała problem wygrywając tylko dwoma golami.
LZS Zalesice 1:3 Zamłynie Radom

Drugi mecz z rzędu przegrali podopieczni trenera Witarskiego, po pierwsze przegranej w sezonie z Jodłą Jedlnia, przyszedł czas na stratę punktów z Orłem Gielniów, dla którego jest to trzecie zwycięstwo z rzędu.
Windoor Beta Radom 1:2 Orzeł Gielniów

Wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespołu Mazowsze zremisowało z Jodłą Jedlnia, mając kilka naprawdę bardzo dobrych okazji do zdobycia gola, jednak forma jaką zaprezentował bramkarz Jodły, nie pozwoliła piłce zatrzepotać w siatce.
Mazowsze II Grójec 0:0 Jodła Jedlnia Letnisko

Pewne trzy punkty wywalczyli piłkarze z Błotnicy. Nie straszny był im zespół z Mogielnicy, który do tej pory często przegrywał mecz w ostatnich minutach, tym razem tak nie było, a wskazuje na to pewne cztero-bramkowe zwycięstwo
KS Błotnica 5:1 Belweder Mogielnica

Beniaminek rozgrywek, wykorzystał wpadkę lidera Akcji Jastrzębia i w meczu z Sadownikiem II zdobył pewne trzy „oczka”, obejmując pierwsze miejsce w ligowej tabeli.
Strażak Wielogóra 6:0 Sadownik II Błędów

Od dna odbiła się Kraska Jasieniec, która pokonała Activ Belsk Duży, tym samym spychając swojego niedzielnego rywala na miejsce zagrożone spadkiem do klasy B.
Kraska Jasieniec 6:0 Activ Belsk Duży