RLJ 91/92: Beta Radom - Jodła Jedlnia 7:1

• autor: pietia1992, 2009-10-10 19:32
Sromotnej porażki doznali podopieczni Sławomira Michalskiego w meczu VI kolejki radomskiej ligi juniorów, w której zmierzyli się z Win Door-em Beta Radom. Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało tak wysokiego zwycięstwa gospodarzy.
Mecz rozpoczął się nie po myśli drużyny przyjezdnej. Radomianie szybko strzelili trzy bramki, wykorzystując błędy piłkarzy Jodły. Pierwszy gol padł po tak zwanym „lobie” naszego goalkeppera, druga po złym kryciu w polu karnym i precyzyjnym strzale głową po świetnie dogranej piłce z rzutu rożnego. Trzeci bramka padła, po dolnej „wrzutce” z prawej strony i strzale z pierwszej piłki. Natomiast jedyne honorowe trafienie zaliczył „Rajmel”. W jednej sytuacji doszło do konfrontacji bramkarza z piłką, która po „koźle” trafiła tak się nie fortunie odbiła, że uderzyła go w głowę, i przez chwilę Jagiełło Piotr leżał na boisku. – Chyba dostałem w puls, bo mnie zamroczyło, zrobiło mi się ciemno przed oczami, po krótkim czasie zauważyłem piłkę leżącą tuż przede mną, złapałem ją i położyłem się na ziemi, bo znów widziałem tylko ciemność – relacjonował sam poszkodowany.

W drugiej części gry na boisko wszedł Kacper Kapecki, dla którego był to debiut między słupkami w oficjalnym meczu. Bramkarz nie wypadł zbyt dobrze, popełniając kilka rażących błędów. Druga połowa, już była zupełnym odwróceniem pierwszej. Słaba nawet bardzo słaba gra, podopiecznych Sławomira Michalskiego, brak krycia w obronie, doprowadziło do tej sromotnej porażki.

Jagiełło Piotr:
Pierwsza połowa wyglądała naprawdę dobrze. Na początku gospodarze wykorzystali błędy naszych zawodników i stało się jak się stało. Przy wyniku 3:0 ucieszyła mnie strzelona, na raty, ale bramka. Myślałem, że powalczymy z Win Doorem. Graliśmy jak równy z równym a momentami nawet lepiej. Druga część gry, to już zupełna porażka, kompletne zero. Brak sił, słaba postawa wszystkich graczy. Zupełna niemoc i strata, aż czterech bramek

Po raz kolejny punkty bez gry zdobyli piłkarze Skaryszewianki, Lider z Wierzbicy pewnie pokonał Iłżecką Polonie. Walcząca o awans Beta Radom wysoko wygrała z Jodłą Jedlnia, tak samo jak KS Jastrząb z KS Chomentów.

Wyniki RLJ 91/92:

Win Door Beta Radom - Jodła Jedlnia 7:1
Proch Pionki - Skaryszewianka Skaryszew 3:0
Polonia Iłża - Orzeł Wierzbica 2:6
KS Chomentów - KS Jastrząb 2:8

autor: ~DL13 2009-10-10 23:49:54

avatar Beta Beta Beta!!! Brawo dla Jodly, przynajmniej zachowywali sie fair po meczu, zwlaszcza bramkarz z I polowy :) powodzenia