Podsumowanie IX kolejki:

• autor: pietia1992, 2009-10-06 22:05
Za nami dziewięć ligowych kolejek. Z wszystkich do tej pory rozegranych kolejek ta zapowiadała się najciekawsza. Kilka sensacyjnych wyników, bardzo dobre wyrównane pojedynki.
W tym meczu jak wspomnieliśmy wcześniej żaden wynik nie był by sensacją. Drużyny te w ligowej tabeli dzieliło tylko pięć punktów. Jodła postarała się bardziej i jednym celnym trafieniem zapewniła sobie trzy punkty.
Jodła Jedlnia Letnisko 1:0 Windoor Beta Radom

Spory spadek formy mają piłkarze Zamłynie. Po ostatniej przegranej z niedocenianym LKS-em Jedlińsk, kolejnym zespołem który był w stanie powstrzymać lidera była Ruszcovia Borkowice.
Zamłynie Radom 2:3 Ruszcovia Borkowice

Derbowy pojedynek i bardzo zacięty do ostatniej minuty stoczyli piłkarze Akcji i LKS-u. To widowisko zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść Jastrzębia.
Akcja Jastrzębia 2:1 LKS Jedlińsk

Słabo spisujący się beniaminek spotkał się z również słabo spisującym się zespołem Kraski. Ligowi wyjadacze z Jasieńca, pokonali w wyjazdowym pojedynku Pilicę, co pozwoliło im wyskoczyć ze strefy spadkowej.
Pilica Nowe Miasto 2:5 Kraska Jasieniec

Tylko dwu bramkową przewagą zakończył się mecz Activu ze Strażakiem. Podopieczni Pawła Farbiś okazali się o dwie bramki lepsi aplikując rywalom cztery gole.
Activ Belsk Duży 2:4 Strażak Wielogóra

Rezerwy Sadownika przegrały z KS Błotnica, co stawia ich w kłopotliwej sytuacji. Futboliści z Błotnicy mogą być zadowoleni z siebie tym bardziej, że będą musieli starać się o choćby oczku, w meczach z czołówką.
Sadownik II Błędów 2:4 KS Błotnica

Belweder Mogielnica 2:3 Mazowsze II Grójec
Rezerwy Mazowsza zaprezentowały się z dobrej strony ogrywając Belweder Mogielnica, mało bo jedną bramką. Ważne, że na koncie mają dopisane trzy punkty, i nadal są w grupie drużyn które powalczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zalesice po niespodziewanej wygranej z Jodłą uległo, już nie na własnym stadionie, 3:1 Orłowi Gielniów, który swego czasu był wiceliderem w tabeli.
Orzeł Gielniów 3:1 LZS Zalesice