Oceniamy szanse w IX kolejce

• autor: pietia1992, 2009-10-02 15:01
Ćwierć sezonu za nami. Tabele pozwala nam na obiektywne spojrzenie na siły zespołów jakie uczestniczą w rozgrywkach radomskiej klasy „A” grupy II. Jednak nie zawsze układ tabeli wpływa na to jak poszczególne zespoły prezentują się na boisku. IX kolejka spotkań zapowiada się niezwykle ciekawie.
IX kolejka o Mistrzostwo klasy „A” grupy II:

Sobota:

14:00:
Jodła Jedlnia Letnisko - Windoor Beta Radom

Weekendowe granie rozpocznie się na boisku w Kolonce, gdzie przyjedzie wicelider rozgrywek, zespół który jako jedyny nie zaznał goryczy porażki w sezonie 2009/10 – Windoor Beta Radom. Zapowiada się niezwykle interesujące widowisko. Zarówno jedna jak i druga drużyna jest mocna, a jedyna rzecz która różni te oba zespoły, to fakt że Jodła zaliczyła kilka wpadek z niżej notowanymi rywalami.

17:00:
Zamłynie Radom - Ruszcovia Borkowice

Kolejne godne uwagi widowisko. Lider tebeli, Zamłynie Radom podejmować będzie nie dawnego wicelidera Ruszczovię Borkowice. Gospodarze po porażce, z coraz lepiej spisującą się drużyną LKS-u Jedlińsk, będę chcieli udowodnić, że była to tylko wpadka, wykorzystując atut swojego boiska na którym Radomianie, do tej pory są zespołem nie pokonanym.

Niedziela:

14:00:
Belweder Mogielnica - Mazowsze II Grójec

W Mogielnicy natomiast miejscowy Belweder zmierzy się z rezerwami Mazowsza. Grójczanie są faworytem w tym spotkaniu i cel jakim są trzy punkty powinni w pełni zrealizować.

15:00:
Akcja Jastrzębia - LKS Jedlińsk

Sporo zainteresowania niesie za sobą mecz, który zostanie rozegrany w Jastrzębi. Spadkowicz z okręgówki na własnym terenie podejmie nie pokonany od trzech kolejek LKS Jedlińsk, który w ostatnim swoim spotkaniu niespodziewanie wygrał z liderującym Zamłyniem Radom.

Pilica Nowe Miasto - Kraska Jasieniec

Emocje będą również towarzyszyły w meczu beniaminka z rozczarowaniem sezonu. Pilica nie radzi sobie źle walcząc w każdym meczu o choćby jedno oczko. Kraska na razie nie zachwyca zajmując ostatnie miejsce w tabeli.

Sadownik II Błędów - KS Błotnica

Rezerwy Sadownika podejmą KS Błotnica. Oba zespoły spisują się poniżej oczekiwań. Nie zachwycają na razie formą. Będzie na pewno ciekawie i o końcowym wyniku może zdecydować jedna bramka.
Nasz typ: X

Orzeł Gielniów - LZS Zalesice
Kolejny mecz w którym będzie bardzo ciekawie do samego końca. Jednak Orzeł Gielniów wydaje się zespołem lepszym, choć po ostatnie niespodziance jaką sprawił LZS Zalesice pokonując Jodłe Jedlnia mogą być to tylko złudzenia.

16:00:
Activ Belsk Duży - Strażak Wielogóra

W kończącym weekendowe granie meczu Activ Belsk Duży - Strażak Wielogóra goście wydaje się być murowanym faworytem. Beniaminek rozgrywek spisuje się bardzo dobrze w rozgrywkach radomskiej klasy „A” grupy II zajmując czwarte miejsce.

autor: ~anonim 2009-10-04 08:38:21

avatar Jak na razie 2 typy nie weszly,p

autor: ~franek 2009-10-04 08:39:05

avatar ale to chyba dobrze ;p;p