Będzie ciekawie do samego końca..??

• autor: pietia1992, 2009-09-30 11:14
Za nami ćwierć sezonu radomskiej klasy „A” grupy II. Mimo, że nie wszystkie zespołu zmierzyły się ze sobą bezpośrednio, przyszedł czas na pierwsze podsumowania. Po ośmiu kolejkach możemy już upatrywać głównych faworytów do awansu i zespoły które będą walczyły o utrzymanie
Z drużyn które wskazywane są na te co będą walczyć o awans do ligi okręgowej są lider Zamłynie Radom, nie pokonana do tej pory ekipa WinDooru Beta Radom, spadkowicz z okręgówki – Akcja Jastrzębia oraz fenomenalnie spisujący się beniaminek rozgrywek Strażak Wielogóra.

O jak najlepsze miejsce w środku stawki powalczą natomiast Ruszcovia Borkowice, Mazowsze II Grójec, LZS Zalesice, Jodła Jedlnia Letnisko, Orzeł Gielniów oraz LKS Jedlińsk, który po słabym początku radzi sobie coraz to lepiej.

Zacięcie zapowiada się również walka o ligowy byt, w której udział weźmie, aż sześć zespołów. Pilica Nowe Miasto, KS Błotnica, Sadownik II Błędów, Activ Belsk Duży, Belweder Mogielnica, Kraska Jasieniec, są to zespoły, które już teraz wskazywane są na koniec stawki, jednak są to pierwsze spostrzeżenia. Nie przekreślamy żadnego z zespołów, czy to w walce o awans, czy o utrzymanie. Za nami dopiero ¼ wszystkich zaplanowanych spotkań.Na kolejną analizę zapraszamy już za osiem kolejek. Wtedy będzie jeszcze bardziej jasne jaką siłą dysponować może każdy z zespołów.

*Analiza została sporządzona na podstawie tabeli.