RLJ 91/92: Jodła - Skaryszewianka 0:2

• autor: pietia1992, 2009-09-28 20:18
W ramach IV kolejki RLJ 91/92 podopieczni Sławomira Michalskiego nieoczekiwanie przegrali ze Skaryszewianką Skaryszew. Jest to druga porażka z rzędu młodych adeptów piłki nożnej Ludowego Klubu Sportowego. Rzut karny obronił bramkarz Jagiełło Piotr, jednak przy dobidce zawodnika gości, był już bez szans.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym. - Powinniśmy wygrywać 3:0 - takimi słowami rozpoczął komentarz po pierwszej połowie trener zespołu. Na początku spokania Jodła nie radziła sobie zbyt dobrze. Ogłuszenie atakami gości, nie wiedzieli co się dzieje na boisku. Jednak trwało to tylko kwadrans. Później gra się wyrównała. Gospodarze starali się atakować jeszcze śmieleć, ale sporo błędów jakie popełniali, nie dało rezlutatu.

W drugiej części gry mecz stał na niskim poziomie. Wyrównana gra, wymiana podań, strzały na bramkę. Tak było do 70 minuty. Wtedy z sił opadli gracze Jodełki, co doprowadziło do "obrony Częstochowy". Szyki defensywne wkońcu zostały pokonane, co doporowadziło do zdobycia pierwszej bramki. Skaryszewianka ciągle atakowała. Wkońcu szarże jednego z zawodników gości przerwał nasz obrońca, faulując w polu karnym. Sędzia wskazał na wapno. Strzelec ustawił piłkę, zastanowił się i po chwili uderzył na bramkę, ale rzut karny obronił nasz goalkepper, jednak bramka padła, ale po dobitce. Po chwili Jagiełło ujrzał żółty kartonik, za niecenzuralne słowa skierowane w stronę zawodników Jodły. Żółtą kartkę obejrzał także Stachowicz, za faul na pograniczu 16-nastego metra.

Jodła Jedlnia - Skaryszewianka Skaryszew 0:2 (0:0)

Wyniki IV kolejki RLJ 91/92:

Jodła Jedlnia - Skaryszewianka Skaryszew 0:2
Zorza Kowala - Orzeł Wierzbica 1:2