LKS Jodła Jedlnia - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Aktualności

Oceniamy sznase w VIII kolejce:

  • autor: pietia1992, 2009-09-25 08:28
Przed nami kolejna dawka piłkarskich emocji. VIII kolejce radomskiej klasy „A” grupy II, zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ w kilku pojedynkach zmierzą się miedzy sobą zespoły z wyższej półki, jak i te które będą walczyły o ligowy byt. Po tej kolejce tabela powinna nam się trochę wykrystalizować
***
LKS Jedlińsk - Zamłynie Radom

LKS Jedlińska na boisku przy ul. Warszawskiej 1 podejmować będzie lidera tabeli. Zespół Zamłynia do tej pory nie zaznał goryczy porażki, a zespół Romana Małka nie wydaje się na tyle mocny aby ich zatrzymać. 
Nasz typ: 2

***
Ruszcovia Borkowice - Orzeł Gielniów

Szlagierowe spotkanie obejrzą kibice w Borkowicach, gdzie miejscowa Ruszcovia zagra z Orłem Wierzbica. Obydwa zespoły przed sezon zapowiadały walkę o awans. W lepszej sytuacji są gospodarze. Jednak to będzie niezwykle zacięty pojedynek i każdy w tym meczu może zwyciężyć.
Nasz typ: X

***
LZS Zalesice - Jodła Jedlnia Letnisko

Beniaminek rozgrywek LZS Zalesice, jak na razie spisuje lepiej niż oczekiwano. Z dorobkiem 12 punktów zajmuje 9 miejsce, tracąc do Jodły 2 punkty. Gospodarze owszem wygrywali, ale ich rywale mają porównywalne siły, więc przyjezdni są faworytem tego pojedynku tym bardziej że na tle wyżej notowanych rywali, nisko przegrali z Zamłyniem, wygrywając z takimi przeciwnikami jak Orzeł Gielniów czy Ruszcovia Borkowice.
Nasz typ: 2

***
Windoor Beta Radom - Belweder Mogielnica

Radomianie od początku nie byli wskazywani na jednego z faworytów, jednak na razie wykorzystują to perfekcyjnie zajmując drugie miejsce. Belweder spisuje się słabo, choć zdołał urwać punkty takim drużyną jak Zamłynie Radom czy Jodła Jedlnia.
Nasz typ: 1

***
Mazowsze II Grójec - Sadownik II Błędów

Rezerwy z rezerwami. Mazowsze z Sadownik. Faworyt z Grójca! Bardzo dobrze radzą sobie młodzi zawodnicy gospodarzy na boiskach klasy „A” i nie wydaje się że Błędowianie mogą im przeszkodzić w osiągnięciu dobrego rezultatu. 
Nasz typ: 1

***
KS Błotnica - Activ Belsk Duży

Jedna jak i druga drużyna nie prezentują w tym sezonie wysokiego poziomu. Jednak Ci drudzy przeżywają totalny koszmar, tracąc w każdym z meczy sporo bramek. Teraz może to się odwróci i Activ zwycięży. Będzie na pewno ciekawie
Nasz typ: 1

***
Strażak Wielogóra - Pilica Nowe Miasto

Pojedynek beniaminków ligi, powinien być w sumie jednostronnym widowiskiem. Strażak zbiera punkty i jest jak na razie „czarnym koniem” rozgrywek. Natomiast Pilica czasami robi niespodzianki. 
Nasz typ: 1

***
Kraska Jasieniec - Akcja Jastrzębia

Kraska spisuje się bardzo słabo, nic tej drużynie nie wychodzi. Akcja pnie się w górę tabeli. Spadkowicz z okręgówki jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu.
Nasz typ: 2  • Komentarzy [0]
  • czytano: [136]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

LKS Jodła JedlniaGryf Policzna
LKS Jodła Jedlnia 1:0 Gryf Policzna
2010-09-12, 15:00:00
     

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. slimak1b 9
2. pietia1992 5
3. anida2012 4
4. DZOZEF 1

Reklama

Logowanie