Podsumowanie VII kolejki:

• autor: pietia1992, 2009-09-23 17:42
Za nami VII kolejka rozgrywek o Mistrzostwo Radomskiej klasy „A” grupy II. Nie obyło się bez niespodzianek. Trzy mecze zwyciężali gospodarze, a pozostałe pięć drużyny przyjezdne. Łącznie padło 45 bramek
Jodła Jedlnia Letnisko 3:1 Ruszcovia Borkowice

Podopieczni Jana Juszczka po raz kolejny udowodnili, że nie są chłopcami do bicia. Po dwóch wpadkach z Sadownikiem II i Belwederem (oba zremisowane), Jodła rozgrywała swoje mecze z mocnymi rywalami pewnie wygrywając każde ze spotkań. Będzie to zespół, który powalczy o awans.

Kraska Jasieniec 2:4 LKS Jedlińsk

W spotkaniu zespołów z niższej półki lepszy okazał się LKS, dla którego to drugie zwycięstwo z rzędu.

Akcja Jastrzębia 2:1 Strażak Wielogóra

Spadkowicz z okręgówki najwyraźniej się rozkręca. Wrzucając wyższy bieg Akcja pnie się w góre, tym razem w ostatniej minucie spotkania gola na wagę zwycięstwa zdobył Śliwiński, odsyłając tym samym zespół Strażaka do domu z kwitkiem.

Pilica Nowe Miasto 2:0 KS Błotnica

Sensacyjny wynik w Nowym Mieście, gdzie Pilica, beniaminek rozgrywek wygrał ze słabą spisującym się w tym sezonie zespołem KS Błotnica.

Activ Belsk Duży 0:6 Mazowsze II Grójec

Bez cienia wątpliwości, swoją wyższość w mecz Activ – Mazowsze II udowodnili piłkarze rezerw Grójeckiego klubu. Spisując się na „szóstkę” pokazali, że porażka w poprzedniej kolejce była tylko i wyłącznie wpadką.

Sadownik II Błędów 0:6 Windoor Beta Radom

Beta Radom niczym w cieniu faworytów, wykształca się na jeden z najlepszych teamów w lidze. Po tym zwycięstwie zespół z Radomia awansował na pozycję wicelidera.

Belweder Mogielnica 1:2 LZS Zalesice

Kolejne trzy oczka na swoim koncie zanotowali piłkarze LZS Zalesice. Wygrana pozwoliła beniaminkowi oddali się od końcowej stawki, a swoją siłę zespół z Zalesic sprawdzi w meczu 8 kolejki, gdzie na własnym stadionie będą podejmować Jodłę Jedlnia.

Orzeł Gielniów 4:7 Zamłynie Radom

Faworyt spotkania, faworyt ligi, fenomenalne zespół, fenomenalne wynik i jeden wielki pech Adam Śniegockiego. Pierwsza część podsumowuję postawę Zamłynia w rozgrywkach radomskiej klasy „A” gr II w której Radomianie nie przegrali nawet jednego meczu, remisując tylko jeden z nich. Druga część już nie jest tak zadowalająca dla trenera Zygmunta Pluty, ponieważ stracił on etatowego napastnik, który w 85 minucie meczu doznał kontuzji, ściślej mówiąc łamiąc rękę.