Jodła odnosi jubileuszowe zwycięstwo!

• autor: fafal03, 2009-09-20 09:09
Praktycznie od samego rana na stadionie w Kolonce miało miejsce wielkie świętowanie z okazji 60-lecia istnienia klubu Jodła. Juniorzy nie wypadli najlepiej, przegrywając swój mecz. Godzinę później rozpoczął się bieg "Jodełka" w różnych kategoriach i na różnych dystansach. Fanatycy piłki nożnej czekali jednak na mecz Jodły z wiceliderem A klasy - Ruszcovią Borkowice. "Jodełka" nie zawiodła. Kibice mogli obejżeć ciekawe widowisko, a co najważniejsze zwycięskie dla gospodarzy, którzy uporali się z wyżej notowanym rywalem wygrywając 3:1 po bramkach Radosława Deji,Daniela Deji oraz Sebastiana Lipki. O tym, że piłkarze obu drużyn nie odpuszczali, może świadczyć fakt, iż sędzia pokazał kilka kartek, w tym aż dwie czerwone.