Oceniamy szanse w VII kolejce

• autor: pietia1992, 2009-09-18 14:44
Za nami sześć kolejek ligowych. Każda drużyna, pokazała na co ją stać. Kolejka numer 7 zapowiada się niezwykle ciekawie dlaczego? Zobaczcie sami:
VII kolejka o Mistrzostwo klasy „A” grupy II:

Sobota:

Jodła Jedlnia - Ruszcovia Borkowice (godz. 16)

Zapowiada się bardzo dobry, wyrównany mecz. Wicelider tabeli, zespół Ruszcovii Borkowice w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z obchodzącą 60-lecie istnienia Jodłą Jedlnia. Żaden wynik w tym spotkaniu nie będzie sensacją, tu może wygrać każdy.
Nasz typ: X

Niedziela:

Belweder Mogielnica - LZS Zalesice (godz. 15)

Ciekawie zapowiada się również w Mogielnicy. Słabo spisujący się Belweder podejmować będzie beniaminka rozgrywek zespół LZS Zalesice, który został dokooptowany do klasy „A”
Nasz typ: 2

Kraska Jasieniec - LKS Jedlińsk (godz. 16)

Do tej pory zarówno goście jak i gospodarze odnieśli po jednym zwycięstwie. Wyżej w tabeli plasuje się LKS, który oprócz niespodziewanej wygranej z Orłem Gielniów, zdobył jeszcze jeden punkt.
Nasz typ: 2

Pilica Nowe Miasto - KS Błotnica (godz. 16)

Równorzędny rywale wyjdą naprzeciw siebie w Nowym Mieście. Jednak goście, wydają się zespołem lepszym. Pilica jako beniaminek będzie chciała udowodnić, że KS jest drużyną w ich zasięgu i postara się o zwycięstwo
Nasz typ: 2

Activ Belsk Duży - Mazowsze II Grójec (godz. 16)

Bardzo słabo prezentuje się zespół z Belska. W derbowym pojedynku z rezerwami Mazowsza wydają się być tylko tłem. Jak będzie, to się okaże. Walczącej o ligowy byt drużynie życzymy wywalczenia choćby jednego punktu i udanej walki o utrzymanie.
Nasz typ: 2

Sadownik II Błędów - Win Door Beta Radom (godz. 16)

Drugi zespół Sadownika, nie prezentuje się zbyt dobrze. Beta natomiast jest jednym z lepszych zespół. Mecz będzie zapewne bardzo interesujący, ale faworyt wydaje się być tylko jeden.
Nasz typ: 2

Orzeł Gielniów - Zamłynie Radom (godz. 16)

Mecz który nie tak dawno byłby nazwany hitem radomskiej klasy „A” grupy II. Zamłynie, choć bez „błysku” wciąż zwycięża, Orzeł na początku prezentował się bardzo dobrze wygrywając cztery mecze z rzędu. Wydawać się mogło, że te dwie drużyny będą przodować cały czas w tabeli. Były to tylko złudzenia. Zespół z Gielniowa zaczął grać z lepszymi i chyba już wie gdzie jest jego miejsce w szeregu. Może to były tylko dwie wpadki? Tego się dowiemy w niedziele, ponieważ Orzeł zmierzy się z samym liderem, który do tej pory nie zaznał goryczy porażki.
Nasz typ: 2

Akcja Jastrzębia - Strażak Wielogóra (godz. 17)
Spadkowicz i Beniaminek, kto będzie lepszy. U bukmacherów faworytem byłby zapewne zespół akcji, u sympatyków piłki nożnej z radomskiego Strażak. Akcja na razie nie spisuje się tak jak oczekują tego kibice z Jastrzębi, natomiast Strażak na razie wywiązuje się z przedsezonowych zapowiedzi i z dorobkiem 14 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli
Nasz typ: 1