Podsumownie VI kolejki

• autor: pietia1992, 2009-09-15 14:34
Za nami VI kolejka rozgrywek o Mistrzostwo Radomskiej klasy „A” grupy II. Nie obyło się bez niespodzianek. Sześciokrotnie zwyciężali gospodarze, a dwa razy zwycięską ręką wyszli drużyny przyjezdne. Łącznie padło 45 bramek
Do prawdziwej niespodzianki doszło w Jedlińsku, gdzie miejscowy LKS wysoko pokonał jednego z faworytów do awansu. Podopieczni Romana Małka tym samym odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie.
LKS Jedlińsk 4:1 Orzeł Gielniów

***
Lider tabeli Zamłynie Radom w meczu na szczycie minimalnie wygrał z Jodłą Jedlnia Letnisko. Mecz był niezwykle wyrównany, a zwycięskie trafienie z rzutu karnego zaliczył w 38 minucie spotkania, pozyskany przed sezonem z Broni Radom, Marcin Trojanowski.
Zamłynie Radom 1:0 Jodła Jedlnia Letnisko

***
Swoich kibiców nie zawiedli również piłkarze Ruszcovii. Walcząca o awans ekipa z Borkowice nie dała żadnych szans na wywiezie choćby punktu Belwederowi Mogielnica
Ruszcovia Borkowice 5:3 Belweder Mogielnica

***
Beniaminek rozgrywek z Zalesic trzy krotnie przegrywał w meczu z rezerwami Sadownika. Pogoń za wynikiem im się powiodła, a nawet pozwolił raz obciąć prowadzenie nie oddając go, do końca pojedynku.
LZS Zalesice 4:3 Sadownik II Błędów

***
Piłkarze Bety Radom zaaplikowali, aż 10 bramek bardzo słabo spisującej się drużynie z Belska Dużego, która w tym sezonie, przez VI kolejek straciła już 39 goli.
Windoor Beta Radom 10:1 Activ Belsk Duży

***
Szoku natomiast doznali kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu, gdzie w pojedynku rezerw Mazowsza i Pilicy padł wynik 6:2 na korzyść zespołu z Nowego Miasta.
Mazowsze II Grójec 2:6 Pilica Nowe Miasto

***
Spadkowicz z Okręgówki zespół Akcji Jastrzębia pnie się powoli w górę tabeli. W ostatnim wyjazdowym spotkaniu podopieczni trenera Wątorskiego zwyciężyli KS Błonica.
KS Błotnica 1:2 Akcja Jastrzębia

***
Tempa nie zwalnia również beniaminek z Wielogóry. Strażak wygrał kolejne już spotkanie, tym razem ich przeciwnikiem był słabo spisujący się w rozgrywkach zespół Kraski Jasieniec
Strażak Wielogóra 2:0 Kraska Jasieniec