Oceniamy szanse w VI kolejce

• autor: pietia1992, 2009-09-12 17:48
Za nami pięć kolejek ligowych. Każda drużyna, pokazała na co ją stać. Jest to dopiero początek sezonu, a niespodzianek do tej pory nie brakowało. Być może i w 6 kolejce trafią się nam jakieś niespodziewane przez nikogo wyniki.
VI kolejka o Mistrzostwo klasy „A” grupy II:

Sobota:

LKS Jedlińsk - Orzeł Gielniów (godz. 17)

Orzeł Gielniów po ostatniej potyczce w Jedlni, gdzie przegrał z miejscową Jodłą 0:3 będzie chciał pokazać, że to była tylko drobna wpadka. LKS jeszcze nie wyszedł zwycięską ręką z żadnej potyczki. Zapewne podopieczni Romana Małka będą chcieli udowodnić, że nie są chłopcami do bicia i postarają się o niespodziankę.

Niedziela:

Mazowsze II Grójec - Pilica Nowe Miasto (godz. 12)

W tym spotkaniu faworytem jest oczywiście zespół z Grójca. Pilica jako beniaminek będzie chciała coś pokazać i udowodnić. Czy uda im się wywalczyć choćby oczko w tym spotkaniu? Będzie ciężko, ale mecz pokaże.
Nasz typ: 1

Win Door Beta Radom - Activ Bielsk Duży (godz. 15)

Activ obudził się ze snu w ostatniej kolejce pokonując LZS Zalesice 5:2. Widać, że tym klubie dzieje się coraz lepiej. Jednak Radomianie mogą być za mocnym przeciwnikiem dla graczy z Belska.

Strażak Wielogóra - Kraska Jasieniec

Kraska na razie nie zachwyca. Strażak nie przegrał jeszcze meczu. Wydawać się może, że Beniaminek z Wielogóry da pokaz piłki przeciwnikom, tym bardziej, że zawodnicy tego klubu oglądali na żywo mecz reprezentacji Polski z Irlandią.
Nasz typ: 1

Ruszcovia Borkowice - Belweder Mogielnica (godz. 16)

Ruszcovia „bije” w awans. Z czterema zwycięstwami i jedną porażką, zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc jeden punkt do Zamłynia. Zapewne piłkarze liczą na stratę punktów przez lidera i wywalczeniu kompletu trzech oczek z Belweder co doprowadziło by do awansu na fotel lidera.

KS Błotnica - Akcja Jastrzębia

Akcja po zwycięstwie nad rezerwami Mazowsza, będzie chciała doprowadzić do drugiej wygranej z rzędu. W meczu z Błotnicą może im się to udać, bo KS nie spisuje się dobrze w tym sezonie i nie wydaje się być wymagającym przeciwnikiem

LZS Zalesice - Sadownik II Błędów

Rezerwy Sadownik nie dadzą chyba najmniejszych szans beniaminkowi. Naturalnie są faworytem w tym meczu, a inny wynik niż zwycięstwo Błędowian nie wchodzi w grę.
Nasz typ: 2

Zamłynie Radom - Jodła Jedlnia (godz. 17)

Szlagier kolejki! Lider kontra zespół, który pokonał w ostatniej kolejce v-ce lider Orzeł Gielniów. W tym sezonie Jodła ma za sobą potyczkę z Zamłyniem. W drugiej rundzie Pucharu Polski to właśnie podopieczni Zygmunta Pluty, rozgromili zespół z Jedlni 9:0. Jednak mecze Pucharowe żądzą się własnymi prawami, a liga to liga i tu się nie odpuszcza. Będzie na pewno zacięty pojedynek, a kto wygra okaże się jutro.