Zwycięstwo Jodły w Jedlińsku!

• autor: fafal03, 2009-08-30 19:20
Po dwóch słabszych meczach w wykonaniu podopiecznych Jana Juszczaka tym razem zawitali oni w Jedlińsku gdzie podejmowali tamtejszy LKS Jedlińsk.  Jodła nie zawiodła i zgarnęła komplet punktów wygrywając ten mecz 3:1 po bramkach Górskiego, R.Deji oraz Frączka. Jedynym trafieniem dla gospodarzy popisał się najlepszy dotychczas strzelec zespołu - Ernest Pawelec.
Pierwsza połowa nie była jakimś dobrym widowiskiem dla kibiców zgromadzonych o tej porze na stadionie LKS-u. Brakowało przede wszystkim sytuacji podbramkowych, bowiem zarówno jedni, jak i drudzy nie zagrozili znacząco przeciwnikom.

Druga połowa natomiast była pod tym względem zdecydowanie inna. "Piłkarskie szachy" się skończyły, i widać było coraz to śmielsze próby zdobycia bramki - szczególnie ze strony piłkarzy Jodły. Pierwszego gola kibice doczekali się w 55 minucie, kiedy to po wrzutce w pole karne, piłkę przyjął Rafał Górski, i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku skierował ją do bramki, i tym samym otworzył wynik tego spotkania. Chwilę potem przed szansą stanął młodszy z braci Dejów - Daniel, jednak nie wykorzystał swojej stuprocentowej sytuacji. Niewiele po tym, sprawdziło się powiedzenie, że "niewykorzystane sytuacje się mszczą". W 60 minucie po wrzutce z rzutu rożnego, bardzo dobrze nabiegł na piłkę Ernest Pawelec, który mimo, że nie imponuje wzrostem - skierował piłkę głową do siatki i wyrównał stan meczu na 1:1. Odpowiedź Jodły była jednak wręcz błyskawiczna. Już po dwóch minutach znany ze swoich sporych umiejętności gry "1 na 1" Radek Deja, zwiódł obrońcę gospodarzy i znakomitym technicznym strzałem wpakował piłkę do siatki rywala i znów Jodła wyszła na prowadzenie. Po chwili poraz kolejny przed fantastyczną okazją stanął młodszy brat Radka - Daniel, jednak znów mu się nie powiodło. Na szczęście tym razem wspomniane wcześniej powiedzenie nie zadziałało, i ostatnią bramkę zdobyli zawodnicy Jodły, a dokładniej zdobył ją Bartek Frączek, który stając oko w oko z bramkarzem LKSu Jedlińsk  strzelił raz - obronił bramkarz, dobił - znów obronił bramkarz, i dobił jeszcze raz - tym razem bramkarz był bez szans i Jodła przypieczętowała tym trafieniem upragnione zwycięstwo wygrywając w Jedlińsku po ciężkim meczu 3:1.

LKS Jedlińsk - Jodła Jedlnia 1:3 (0:0)
Bramki: Pawelec 60' - Górski 55', R.Deja 62', Frączek 81'.

Skład Jodły:
Różański - Gos, Gregorczyk, Gromski, Szmit - Gregorczyk, R.Deja, Osiński, Górski - D.Deja, Frączek, oraz Lipka, Rajchel, Zawadzki.

autor: zdzichuWROC 2009-08-31 14:26:24

Profil zdzichuWROC w Futbolowo CO TU SIE DZIEJE dlaczego w podsawie wychodza jakies gregorczyki a piotrowskiego niema

autor: slimak1b 2009-08-31 14:33:32

Profil slimak1b w Futbolowo no wlasnie jeszcze brakuje borkowskiego

autor: zdzichuWROC 2009-08-31 14:37:09

Profil zdzichuWROC w Futbolowo borkowski  to jest na wczasach za granica

autor: slimak1b 2009-09-03 16:48:43

Profil slimak1b w Futbolowo jest dzisiaj trening jak tak to o ktorej??

autor: slimak1b 2009-09-05 22:55:10

Profil slimak1b w Futbolowo co nic nie uzupelniacie??