Do Jedlińska po trzy punkty!

• autor: fafal03, 2009-08-29 00:17
Już dziś w Jedlińsku odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadające się widowisko, którego głownymi aktorami będą piłkarze Jodły i LKS-u Jedlińsk. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawszę sprawiały wiele emocji, min. za sprawą tego, że oba kluby już od dłuższego czasu dażą się sporą sympatią. Piłkarzą obu drużyn, zawsze bardzo zależało na zwycięstwie w tym meczu i wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie podobnie. Zawodnicy Jodły, po dwóch niezrozumiałych wpadkach - straconych punktach u siebie z Sadownikiem oraz w Mogielnicy z Belwederem będą bardzo chcieli odbudować zaufanie swoich kibiców. Wcale nie inaczej będą do tego podchodzić piłkarze LKSu Jedlińsk, którzy dotychczas "uciułali" tylko 1 punkcik w trzech meczach, co jest bezwątpienia bardzo słabym wynikiem. Trzeba również dodać, że to spotkanie, będzie miało niezwykłe znaczenie dla obecnego trenera Jodły Jedlnia - Jana Juszczaka. Wszystko za sprawą tego, że jeszcze nie tak dawno Jan Juszczak zasiadał na ławce trenerskiej LKSu Jedlińsk, jednak zniechęcony frekwencją na treningach w tamtejszym klubie, zrezygnował z tej funkcji tuż po przegranym meczu właśnie z naszą Jodełką. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami przegrała jednak Jodła. Wszyscy liczymy na srogi rewanż!