Herb

Aktualności

Passa meczów bez porażki trwa...

• autor: fafal03, 2009-08-26 21:08
Jodła Jedlnia-Letnisko zremisowała dziś na stadionie im. Jana Pawła II w Mogielnicy 1:1. To już trzeci mecz z rzędu, w którym Jodła nie przegrała. Trudno jednak cieszyć się z tego wydarzenia. Piłkarze Jodły po raz kolejny stracili punkty na własne życzenie, i tym samym zamiast kompletu punktów w tym sezonie, mają ich na koncie tylko 5.

Mecz od samego początku nie był zbyt ciekawy. Jodła, która była faworytem tego spotkania przeważała, jednak na jakieś poważniejsze zagrożenie bramki przeciwnika, trzeba było sporo czekać. Jedna z pierwszych groźniejszych akcji miała miejsce po podaniu Górskiego, do którego w pełnym pędzie wystartował Sebastian Lipka, jednak mając przed sobą tylko bramkarza gospodarzy, przestrzelił. Potem dobrym dryblingiem wykazał się Gregorczyk, jednak po przejściu bramkarza Belwederu, skierował piłkę w stronę bramki zbyt lekko, i obrońca zdołał wykopać ją z linii bramkowej. Przebudzenie nastąpiło kilka minut później, Znakomitą długą piłką popisał się jeden z niewielu walczących i grających na miarę swoich możliwości - Jarosław Osiński, do piłki wyszedł Górski, który z pierwszej piłki zgrał ją do Radosława Deji, ten natomiast na sporej szybkości wpadł w pole karne i uderzył płasko oraz co najważniejsze - nie do obrony.

Druga połowa wyglądała znacznie gorzej od pierwszej mimo tego, że i ta nie była zbyt dobra w wykonaniu Jodły. Piłkarze z Jedlnii praktycznie nie stworzyli sobie jakiś dogodnych okazji, choć optycznie nadal posiadali lekką przewage. W 76 minucie Piotrowski próbował zdobyć bramkę mocnym strzałem, jednak bramkarz gospodarzy był na posterunku.
Gdy wszyscy czekali na ostatni gwizdek tego żenującego wręcz widowiska, stało się coś nieprawdopodobnego. Wrzutka w pole karne Jodły, spore zamieszanie, i co? i bramka. Strzał wyglądał, jakby zawodnikowi Belwederu zeszła piłka z nogi, a co najgorsze w tym wszystkim wpadła ona za kołnierz Mariusza Różańskiego i osiadła w bramce. Jak się okazało, była to ostatnia akcja tego spotkania, i Jodła niespodziewanie po raz kolejny zgubiła punkty z niezbyt wymagającym przeciwnikiem. To istna katastrofa dla zespołu prowadzonego przez Jana Juszczaka, który ma aspiracje na jedno z czołowych miejsc w tabeli ligowej.

Belweder Mogielnica - Jodła Jedlnia 1:1 (0:1)
Bramki: Bogacki (Belweder), R.Deja (Jodła)

Skład Jodły: Różański - Lipka, Gos, Gromski, Szmit - Gregorczyk (46' Piotrowski), Frączek, Osiński, Miecznikowski (46' Jusiak) - Górski (60' Rajchel), R.Deja (46' D.Deja)