Oceniamy szanse w III kolejce

• autor: pietia1992, 2009-08-25 21:57
Przed nami trzecia kolejka w radomskiej klasie „A” grupie II. Dziś postaramy się przybliżyć państwu własne spostrzeżenia co do każdego ze spotkań. Zapraszamy do lektury!.
III kolejka o Mistrzostwo klasy „A” grupy II: (wszystkie mecze, godz. 17.30)

KS Błotnica - LKS Jedlińsk
W dotychczasowych meczach zarówno KS Błotnica, jak i LKS Jedlińsk nie zdołali uzyskać kompletu punktów. Oba zespoły mają na swoim koncie remis i porażke. Jednak faworytem w tym spotkaniu wydaje się być ekipa gospodarzy, a jednym z powodów, który na to wskazuje są braki kadrowe z którymi boryka się trener Roman Małek.
Nasz typ: 1

Strażak Wielogóra - Mazowsze II Grójec
Beniaminek z Wielogóry, przed startem ligi uważany był za jednego z faworytów w walce o awans. Na razie z dorobkiem czterech punktów zajmuje 5 miejsce w tabeli, ale czy sprosta rezerwom Mazowsza Grójec?

Kraska Jasieniec - Windoor Beta Radom
Kraska Jasieniec jak na razie zawodzi swoich kibiców. Beta również nie błysnęła. Atutem gospodarzy może okazać się własne boisko, ale czy tak będzie?
Nasz typ: X

Akcja Jastrzębia - LZS Zalesice
W tym spotkaniu jest tylko jeden faworyt. Zdecydowane tak na Akcje. Drużyna z Jastrzębi to spadkowicz z okręgówki, a LZS został dokoptowany do klasy „A”. Zapewne kibice zobaczą sporo goli, ale tylko do jednej bramki.
Nasz typ: 1

Pilica Nowe Miasto - Ruszcovia Borkowice
Działacze Ruszcovii zapowiadali walkę o awans. Ich drużyna wystartowała dobrze, pokonując na własnym stadionie Akcję Jastrzebia. Pilica w dwóch meczach straciła, aż 13 bramek strzelając tylko dwie.

Activ Belsk Duży - Zamłynie Radom
Fiu Fiu ... Jak to nazwać „Totalny pogrom”?? „Zniesieni z powierzchni Ziemi”?? a może inaczej „Rzeź niewiniątek”?? Do tego spotkania może być wiele podobnie brzmiących tytułów. Podopieczni Zygmunta Pluty nie dadzą najmniejszych szans gospodarzom, a jak Zamłynie nie zdobędzie przynajmniej 10 bramek, będziemy mogli mówić tu o wielkiej niespodziance.

Sadownik II Błędów - Orzeł Gielniów
Powinno być to bardzo wyrównane spotkanie. Orzeł nie stracił jeszcze nawet punktu, rezerwy Sadownika, pewnie nie zostaną wzmocnione piłkarzami z pierwszej drużyny, a kibice w Błędowie obejrzą ciekawe widowisko.
Nasz typ: X

Belweder Mogielnica - Jodła Jedlnia Letnisko
Podopieczni Jana Juszczaka, bez żadnych problemów, powinni sobie poradzić, ze średniakiem z Mogielnicy. Parafialny Klub Sportowy, gra dopiero drugi sezon na boiskach klasy „A” i do tej pory ta drużyna jest wskazywana w roli zespołu walczącego o utrzymanie.