Herb

Aktualności

Klęska w Pucharze: Zamłynie - Jodła 9:0

• autor: fafal03 i roza94, 2009-08-20 09:31
Piłkarze Jodły ponieśli dziś klęskę na sztucznej murawie przy ul. Narutowicza. Zamłynie pokazało tym meczem, że Puchar Polski ma dla nich duże znaczenie, strzelając w tym meczu dziewięć bramek - nie tracąc żadnej. Oznacza to zarazem, że Jodła pożegnała się z rozgrywkami o Puchar Polski w tym sezonie.

Zamłynie Radom 9:0 Jodła Jedlnia Letnisko
boisko MOSiR w Radomiu

Jodła w pierwszej połowie nie grała tak katastrofalnie jak wskazywałby na to wynik. Trzeba tu podkreślić sytuacje Piotrowskiego, poprzeczkę Górskiego, jak również jeszcze jedną sytuację stuprocentową zmarnowaną przez Rafała. "Szkoda, że pierwsza połowa tak się ułożyła" powtarzali raz po raz piłkarze gości. Nic dziwnego bowiem w pierwszej części gry Zamłynie oddało trzy strzały na bramkę, i wszystkie trzy znalazło drogę do niej, natomiast Jodła miała przynajmniej tyle samo dogodnych sytuacji i żadnej nie wykorzystała.

Wynik do przerwy: 3:0

Druga połowa to już nieustanne kontrataki gospodarzy, którzy co kilka minut zdobywali kolejne bramki, co przy podłamanych piłkarzach Jodły nie było zbyt trudnym zadaniem. Znakomicie spisywał się napastnik Zamłynia -Daniel Pietrzyk, który pokazał jak wykorzystuje się sytuacje strzeleckie, kierując piłkę do siatki rywala aż czterokrotnie.

Bramki: Pietrzyk 4, Trojanowski 3, Zgutka, Śniegocki

Skład Jodły: Różański - Gos, Szmit, Borkowski, Gromski - Gregorczyk, Frączek, Miecznikowski, Jusiak - Górski, Piotrowski oraz, R.Deja, D.Deja, Lipka, Gregorczyk.