Startuje klasa "A" grupa II

• autor: pietia1992, 2009-08-14 16:08
Niezwykle ciekawy sezon mają przed sobą uczestnicy radomskiej klasy „A” grupy II. Nadchodzące rozgrywki będą bardzo emocjonujące, wystąpi w nich trzech beniaminków i jeden spadkowicz z klasy „Okręgowej”.
Wśród faworytów wymieniane są zespoły Akcji Jastrzębia, Zamłynia Radom oraz ekipa LKS-u Jedlińsk. Akcja zapewne będzie chciała pokazać, że mimo spadku z okręgówki jest silnym zespołem i tanio swej skóry nie sprzeda, walcząc o trzy punkty w każdym ze spotkań. Mocna wydaje się być drużyna z Radomia, która w letnim okienku transferowym sprowadziła do siebie kilku bardzo dobrych i wartościowych piłkarzy. Do pozyskanego w przerwie zimowej Marcina Rosłańca, dołączyli napastnicy Daniel Pietrzyk oraz Adam Śniegocki. W dream team-ie Zygmunta Pluty zagrają ponadto obrońca Marcin Trojanowski i bramkarz Wojciech Molęda. Trzecim zespołem wymienianym w walce o awans jest LKS Jedlińsk. Jednak co do zespołu prowadzonego przez Romana Małka można mieć wiele zastrzeżeń. Najbardziej chodzi tu o frekwencję na treningach i na meczach kontrolnych. Warto zaznaczyć, że jeden z nich został odwołany właśnie z tego powodu, a na zbiórce przedmeczowej stawiło się tylko siedmiu piłkarzy. Wyżej wymienione ekipy są wskazywane na faworytów radomskiej klasy „A”, jednak oprócz tych drużyn w lidze namieszać mogą Ruszcovia Borkowice, beniaminek rozgrywek Strażak Wielogóra oraz takie zespoły jak Jodła Jedlnia Letnisko czy Kraska Jasieniec. Przechodząc teraz do zespołów z niższej półki, warto zaznaczyć, że walka o utrzymanie będzie bardzo zażarta. Activ Belsk Duży, Belweder Mogielnica, Pilica Nowe Miasto, LZS Zalesice to zespoły które powalczą o ligowy byt.

autor: ~anonim 2009-08-14 17:41:09

avatar i tak jodla awansuje ;D

autor: ~bład w tekscie 2009-08-14 17:48:37

avatar faworyt jedlinsk żali mi was

autor: ~na 100 procent 2009-08-14 17:50:30

avatar

zamłynie spadnie za dwa lata do b klasy !!

autor: ~anonim 2009-08-14 21:18:17

avatar i po co sie tutaj tak spinacie? to tylko gra i pokaza kto jest lepszy

autor: ~zal 2009-08-14 21:55:56

avatar Pilica Nowe Miasto powalczy o utrzymanie? To druzyna ktora bedzie w tym sezonie wszystkich lac po kolei.A co do reszty to nie mam pojecia bo w A klasie kazdy moze wygrac z kazdym.Pozatym nasz 1 mecz wcale nie bedzie taki rozowy poniewaz do Belska doszlo 10nowych graczy.Ponadto maja jakis festyn wiec pewnie bedzie ludzi od groma